Liptov - treba zažiť

Zostaňte na Liptove!

Hľadať ubytovanie


#preprirodu

Zima sa blíži ku koncu, sneh schádza z lúk a hájov. Pomôžme spolu prebúdzajúcej sa jarnej prírode. Každý vo svojom okrese urobme niečo pre prírodu, buďme ekologickí a vyčistime ju. Fotku z čistenia prírody verejne publikuj na Facebook-u alebo Instagram-e s hashtagmi #visitliptov a #preprirodu.


#liptovsdetmi

Projekt “Liptov s deťmi” je tvorený zoznamom vybraných miest na Liptove, kde môžu rodiny tráviť príjemný čas. Je to živý produkt plný nápadov, ako deti zabaviť, niečo ich naučiť, či rozhýbať. Chceme, aby pre vás výlet na Liptov bol jedinečným zážitkom…:) Sleduj náš insta @visitliptov

Všetky miesta nájdeš aj v mobilnej aplikácii Liptov.

Skialp na Liptove

Liptov ponúka veľké množstvo aktivít a príležitostí na aktívny oddych a trávenie voľného času v prírode. Nadšenci zimných športov môžu v tejto oblasti navštíviť lyžiarske strediská a vychutnať si množstvo dráh, svahov a tratí. Liptov je tiež zaujímavý aj pre fanúšikov skialpinizmu.


Využite zľavy na Liptove

S Liptov Region Card si užívate zážitky a relax so zľavami po celom Liptove až do výšky 100%. Miesta, ktoré poskytujú zľavy ľahko spoznáte podľa nálepky „Tu platí karta“. Preukážte sa svojou Liptov Region Card a ihneď čerpajte zľavy na viac ako 50 miestach.


Zimná turistika na Liptove

V regióne Liptov sa nachádza cez 50 turistických chodníkov a značených trás v celkovej dĺžke až 1185 km. Liptov zo všetkých strán obkolesujú hory, turistika v nich je zameraná skôr na stredne a menej fyzicky zdatných turistov a vďaka lanovkám na Chopok aj Malinô Brdo potom zvládajú výlety aj najmenšie deti. Celková dĺžka vyznačených chodníkov na Slovensku je viac ako 14 000 km. Spoznajte prírodné krásy Liptova a prejdite TOP 12 turistických trás na Liptove!

Visit Liptov – Váš sprievodca po celom Liptove

Liptov vždy aktuálne, vďaka mobilnej aplikácii

Aplikácia Liptov ponúka celoročne množstvo praktických informácií, noviniek, tipov na zaujímavé miesta, vrátane turistických trás, cyklotrás aj praktického monitoringu skibusových liniek či atraktívnych podujatí. Región Liptov jednoducho v smartfóne a vždy so sebou – aplikácia Liptov je správna voľba…

AppStore Google Play

Využite zľavy s Liptov region card

Regionálna zľavová karta umožňuje čerpať výrazné zľavy na ponuku služieb, atrakcií od 5-50%.

chcem túto kartu!

Zabavte sa na Liptove

Raz vidieť je sto ráz lepšie ako si len prečítať. Vďaka nim uvidíte, že Liptov je krásny región,ete kopec zážitkov, vychutnáte si skvelé jedlo, stretnete zaujímavých ľudí a pochopíte, že Liptov jednoducho treba zažiť… 😃

Sledujte novinky z Liptova

Všetky tlačové správy o Liptove pokope. Tu sa dozviete všetky zaujímavé či nové informácie, o regióne pod Tatrami. Oficiálne a priamo od zdroja. Píšeme aj blog so zaujímavosťami a rozhovormi s ľudmi, čo majú čo povedať. Nie sú to len obyčajné texty bez duše, ale texty plné informácií, z ktorých sa toho veľa dozviete a odbornými výrazmi a termínmi vás nudiť nebudú.

Viac krásnych výhľadov a aktuálnych informácií vo video forme aj v našich Liptov News

Najkrajšia galéria Liptova plná fotiek od vás

Sleduj @visitliptov a pridaj do svojich fotiek hashtag #visitliptov. Najlepšie fotky pridáme na náš účet!

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.