LIPTOV REGION CARD

Karta zážitkov a zliav

Užite si vašu dovolenku na Liptove naplno a objavte to najlepšie z regiónu.  Zažite viac a zaplaťte menej!

S Liptov Region Card získate:

  • prehľadnú brožúru atrakcií regiónu zdarma
  • zľavy na atraktivity regiónu
Liptov Region Card

Atrakcie s najvyššou zľavou

Vodné parky & relax

Vodné atrakcie

Rodiny s deťmi

Šport & zážitky

Kultúra & história

Kde jesť & piť

Požičovne & obchody

Letná novinka!

Samoakceptujte si svoju zľavu!

Dostať sa k zľavám nebolo nikdy jednoduchšie. Na prevádzkach poskytujúcich zľavu nájdete nálepku „VYUŽI ZĽAVU“ s QR kódom, cez ktorý si zľavu uplatníte priamo vo vašom mobile.

Zažite Liptov so zľavami

Sprievodca regiónom vo vašich rukách. Kam vyraziť na výlet, za gastronomickým zážitkom alebo kde si dobre zašportovať? Liptov Region Card vám ukáže to najlepšie z regiónu. V lete sa plavte po Liptovskej Mare, navštívte galérie svetového formátu či zažite adrenalín v miestnych horách. Všetko so zľavou.

úspora s Liptov Region Card

Ušetrite

Úspora peňazí je dôležitým faktorom každého výletu. Liptov Region Card je ideálnym riešením, ktoré vám pomôže cenovo dostupným spôsobom vyťažiť z vášho výletu maximum. Navštívte hlavné atrakcie výhodnejšie!

Turistika Nižná Boca z Rovnej hole

Dovolenka bezpečne

Nie len výhodne, ale aj bezpečne. K vášmu pobytu získate s Liptov Region Card poistenie záchrany v horách. Po horských trasách a na vyznačených cyklistických trasách sa bezstarostne vydáte jedine s Liptov Region Card.

Mobilná aplikácia Liptov

Všetko v jednej appke

Stiahnite si aplikáciu Liptov – Nízke tatry a získaj kartu do svojho smartfónu. Vďaka našej aplikácii môžeš prehliadať atrakcie a filtrovať podľa svojich záujmov, pozrieť si otváracie hodiny, najbližšiu zastávku verejnej dopravy a vytvoriť si vlastný plán dovolenky. Všetky informácie vrátane mapy sú plne dostupné offline.

Blog


Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.

Kupiť Liptov Region Card