LIPTOV REGION CARD

Karta zážitkov a zliav

Užite si vašu dovolenku na Liptove naplno a objavte to najlepšie z regiónu.  Zažite viac a zaplaťte menej!

Získate:

  • prehľadnú brožúru atrakcií regiónu zdarma
  • zľavy na atraktivity regiónu
Liptov Region Card

Atrakcie s najvyššou zľavou


Vyberte si zľavu podľa kategórie:

Vodné parky & relax

Vodné atrakcie

Rodiny s deťmi

Šport & zážitky

Kultúra & história

Kde jesť & piť

Požičovne & obchody


Liptov Region Card

Letná novinka s Liptov Region Card!

Samoakceptujte si svoju zľavu!

Dostať sa k zľavám nebolo nikdy jednoduchšie. Na prevádzkach poskytujúcich zľavu nájdete nálepku „VYUŽI ZĽAVU“ s QR kódom, cez ktorý si zľavu uplatníte priamo vo vašom mobile.

Liptov Region Card

Zažite Liptov so zľavami

Sprievodca regiónom vo vašich rukách. Kam vyraziť na výlet, za gastronomickým zážitkom alebo kde si dobre zašportovať? Liptov Region Card vám ukáže to najlepšie z regiónu. V lete sa plavte po Liptovskej Mare, navštívte galérie svetového formátu či zažite adrenalín v miestnych horách. Všetko so zľavou.

Liptov Region Card

Ušetrite s Liptov Region Card

Úspora peňazí je dôležitým faktorom každého výletu. Táto karta je ideálnym riešením, ktoré vám pomôže cenovo dostupným spôsobom vyťažiť z vášho výletu maximum. Navštívte hlavné atrakcie výhodnejšie!

Liptov Region Card

Dovolenka bezpečne

Nie len výhodne, ale aj bezpečne. K vášmu pobytu s kartou získate poistenie záchrany v horách. Po horských trasách a na vyznačených cyklistických trasách sa bezstarostne vydáte jedine s Liptov Region Card.

Mobilná aplikácia Liptov

Všetko v jednej appke

Stiahnite si aplikáciu Liptov – Nízke tatry a získaj kartu do svojho smartfónu. Vďaka našej aplikácii môžeš prehliadať atrakcie a filtrovať podľa svojich záujmov, pozrieť si otváracie hodiny, najbližšiu zastávku verejnej dopravy a vytvoriť si vlastný plán dovolenky. Všetky informácie vrátane mapy sú plne dostupné offline. Dokonca v aplikácií nájdete aj všetky zľavy, na ktoré máte nárok ak ste držiteľom karty. Aplikácie je dostupná aj v Androide aj v iOS systéme.

Blog


Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.

Kupiť Liptov Region Card