Domov Liptov Region Card

Liptov Region Card

Využívaj Liptov Region Card a ušetri

Uži si dovolenku so zľavami

Zaplaťte pár EUR a šetrite stovky

Ak sa rozhodnete ubytovať minimálne na 1 noc u niektorého z našich partnerských ubytovacích zariadení v regióne Liptov, získate kartu ZADARMO (v dohodnutých partnerských zariadeniach) alebo za 3 € (v zazmluvnených partnerských zariadeniach).

Inak si môžete Liptov Region Card zakúpiť v informačných centrách za 5 €.


Využívaj zľavy s Liptov Region Card

So zľavovou kartou Liptov Region card ušetríte počas dovolenky na Liptove

visit liptov ubytovanie

Ubytujte sa v našich ubytovacích zariadeniach

Využite zľavy s Liptov Region Card

Hodnoťte a zdieľajte nás na sociálnych sieťach


Zodpovieme vám na všetky otázky

Čo je Liptov Region Card?

Regionálna zľavová karta Liptov Region Card je karta s čiarovým kódom a unikátnym číslom, ktorá umožňuje jej majiteľovi čerpať zľavy vo výške do 100% na ponuku služieb partnerských výletných miest, atraktivít a zariadení. Prevádzkovatelia služieb výletných miest a atraktivít v ponuke LIPTOV Card sú zmluvnými partnermi LIPTOV Card. Kartu Liptov Region Card vydáva a distribuuje cez zmluvné predajné miesta OOCR REGION LIPTOV spolu so združením cestovného ruchu Klaster LIPTOV.

Kto je majiteľ Liptov Region Card?

Majiteľ karty je osoba, ktorá získala platnú LIPTOV Card na autorizovanom predajnom mieste. Karta je neprenosná, vydaná je na meno jej majiteľa. Čerpanie zliav a výhod LIPTOV Card tretím osobám je zakázané.

Každý, kto chce čerpať zľavy a získať body v rámci vernostného programu s LIPTOV Card je povinný preukázať sa vlastnou LIPTOV Card v zariadení, v ktorom je zľava poskytovaná.

Aká je cena Liptov Region Card?

Ak sa rozhodnete ubytovať minimálne na 1 noc u niektorého z našich partnerských ubytovacích zariadení v regióne Liptov, získate kartu ZADARMO alebo za 3€. Inak si môžete Liptov Region Card zakúpiť v informačných centrách za 5 €.

Ako získať Liptov Region Card?

Kartu môžete získať v niektorom z predajných miest, ako sú partnerské ubytovacie zariadenia alebo informačné centrá v mestách Liptovský Mikuláš a Ružomberok.

Karta sa vydáva od 6 rokov.

LIPTOV Card nie je možné zakúpiť cez internet.

Všeobecné obchodné podmienky

Ako funguje Liptov Region Card?

Navštívte atrakciu poskytujúcu zľavu na Liptov Region Card. Aktuálne zľavy nájdete v brožúre ktorú si stiahnete TU. Miesta, ktoré poskytujú zľavy ľahko spoznáte podľa nálepky „Tu platí karta“. Preukážte sa svojou Liptov Region Card a ihneď čerpajte zľavy, na ktoré máte ako držiteľ Liptov Region Card v danej turistickej sezóne nárok.

Aké zľavy poskytuje Liptov Region Card?

Aktuálne zľavy nájdete v brožúre ktorú si stiahnete TU. Miesta, ktoré poskytujú zľavy ľahko spoznáte podľa nálepky „Tu platí karta“.

Ako dlho platí Liptov Region Card?

Platnosť vašej Liptov Region Card je neobmedzená. Aby ste však získali tie najvyššie (pobytové) zľavy, ubytujte sa v regióne Liptov u jedného z našich partnerských ubytovacích zariadení minimálne na 2 noci. Všetky ostatné (fixné) zľavy sú dostupné kedykoľvek, kedykoľvek budete tráviť na Liptove hoc iba pár chvíľ.

Ako postupovať pri strate karty?

Pri strate alebo krádeži karty je nevyhnutné čo najrýchlejšie túto udalosť ohlásiť OOCR REGION LIPTOV (info@visitliptov.sk), ktorý kartu okamžite zablokuje.

Majiteľovi karty bude za aktuálnu cenu novej LIPTOV Card vystavená nová karta.


Kde získať Liptov Region Card?

Pripravili sme pre vás zoznam všetkých miest, kde si môžete zakúpiť Liptov Region kartu alebo kde ju môžete získať zadarmo.


Poistenie záchrany v horách s Liptov Region Card zadarmo

Držitelia Liptov Region Card s dobitým pobytovým balíkom* majú poistenie pátrania a záchrany v horách Slovenskej republiky kryje náklady na prípadný zásah horskej služby ZADARMO – PLATÍ OD JÚNA DO OKTÓBRA.


Viac informácií o Liptov region karte aj v našich Liptov News