LIPTOV REGION CARD

Karta zážitkov a zliav

Užite si vašu dovolenku na Liptove naplno a objavte to najlepšie z regiónu.  Zažite viac a zaplaťte menej!

Získate:

  • prehľadnú brožúru atrakcií regiónu zdarma
  • zľavy na atraktivity regiónu

Atrakcie s najvyššou zľavou


Vyberte si zľavu podľa kategórie:

Doprava

Lyžiarske strediská

Vodné parky & relax

Rodiny s deťmi

Šport & zážitky

Kultúra & história

Kde jesť & piť

Požičovne & obchody


Liptov Region Card

Ako získať zľavu!

Dostať sa k zľavám nebolo nikdy jednoduchšie. Na vybraných prevádzkach poskytujúcich zľavu nájdete nálepku „VYUŽI ZĽAVU“ s QR kódom, cez ktorý si zľavu uplatníte priamo vo vašom mobile.

Zažite Liptov so zľavami

Sprievodca regiónom vo vašich rukách. Kam vyraziť na výlet, za gastronomickým zážitkom alebo kde si dobre zašportovať? Liptov Region Card vám ukáže to najlepšie z regiónu. V zime si zalyžujete na zasnežených svahoch, zrelaxujete vo wellness, deti sa zabavia na ihriskách, so zvieratkami alebo spoznajú fascinujúci svet optických klamov. Navštívite kino, zaujímavé expozície našich múzeí. Či máte radi tradičnú alebo modernú kuchyňu, na Liptove sa určite dobre najete. Všetko so zľavou.

Liptov Region Card

Ušetrite s Liptov Region Card

Úspora peňazí je dôležitým faktorom každého výletu. Táto karta je ideálnym riešením, ktoré vám pomôže cenovo dostupným spôsobom vyťažiť z vášho výletu maximum. Navštívte hlavné atrakcie výhodnejšie!

SKI & AQUA BUS ZADARMO

Na Liptove premáva, počas zimnej sezóny 22.12.2023-27.03.2024, pravidelná bezplatná doprava Ski&Aqua bus-mi.

Mobilná aplikácia Liptov

Všetko v jednej appke

Stiahnite si aplikáciu Liptov – Nízke tatry a získaj kartu do svojho smartfónu. Vďaka našej aplikácii môžeš prehliadať atrakcie a filtrovať podľa svojich záujmov, pozrieť si otváracie hodiny, najbližšiu zastávku verejnej dopravy a vytvoriť si vlastný plán dovolenky. Všetky informácie vrátane mapy sú plne dostupné offline. Dokonca v aplikácií nájdete aj všetky zľavy, na ktoré máte nárok ak ste držiteľom karty. Aplikácie je dostupná aj v Androide aj v iOS systéme.

Blog


Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy Slovenskej republiky.

Kupiť Liptov Region Card