LIPTOV REGION CARD

Karta zážitkov a zliav

Užite si vašu dovolenku na Liptove naplno a objavte to najlepšie z regiónu.  Zažite viac a zaplaťte menej!

S Liptov Region Card získate:

  • prehľadnú brožúru atrakcií regiónu zdarma
  • vstup do múzeí, reštaurácií a i. so zľavou

Vodné parky a relax

Vodné atrakcie

Šport a zážitky

Rodiny s deťmi

Kultúra a história

Kde jesť a piť

Cyklocentrá, obchody a služby

Zaži Liptov so zľavami

Sprievodca regiónom vo vašich rukách. Kam vyraziť na výlet, za gastronomickým zážitkom alebo kde si dobre zašportovať? Liptov Region Card vám ukáže to najlepšie z regiónu. V lete sa plavte po Liptovskej Mare, navštívte galérie svetového formátu či zažite adrenalín v miestnych horách. Lyžujte a objavujte aj zimný Liptov. Všetko so zľavou.

Ušetrite

Úspora peňazí je dôležitým faktorom každého výletu. Liptov Region Card je ideálnym riešením, ktoré vám pomôže cenovo dostupným spôsobom vyťažiť z vášho výletu maximum. Navštívte hlavné atrakcie výhodnejšie!

Dovolenka bezpečne

Nie len výhodne, ale aj bezpečne. K vášmu pobytu získate s Liptov Region Card poistenie záchrany v horách. Po horských trasách a na vyznačených cyklistických trasách sa bezstarostne vydáte jedine s Liptov Region Card.

Všetko v jednej appke

Stiahni si aplikáciu Liptov – Nízke tatry a získaj kartu do svojho smartfónu. Vďaka našej aplikácii môžeš prehliadať atrakcie a filtrovať podľa svojich záujmov, pozrieť si otváracie hodiny, najbližšiu zastávku verejnej dopravy a vytvoriť si vlastný plán dovolenky. Všetky informácie vrátane mapy sú plne dostupné offline.


Projekt Liptov Region Card je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva dopravy a výstavby Slovenskej republiky.

Kupiť Liptov Region Card