LIPTOV REGION CARD

Karta zážitkov a zliav

Užite si vašu dovolenku na Liptove naplno a objavte to najlepšie z regiónu.  Zažite viac a zaplaťte menej!

Získate:

  • prehľadnú brožúru atrakcií regiónu zdarma
  • zľavy na atraktivity regiónu

Atrakcie so zľavou


Vyberte si zľavu podľa kategórie:

Vodné parky & relax

Vodné atrakcie

Rodiny s deťmi

Šport & zážitky

Kultúra & história

Kde jesť & piť

Požičovne & obchody


Liptov Region Card

Ako získať zľavu!

Dostať sa k zľavám nebolo nikdy jednoduchšie. Na vybraných prevádzkach poskytujúcich zľavu nájdete nálepku „VYUŽI ZĽAVU“ s QR kódom, cez ktorý si zľavu uplatníte priamo vo vašom mobile.

Vodný park Bešeňová

Zažite Liptov so zľavami

Sprievodca regiónom vo vašich rukách. Kam vyraziť na výlet, za gastronomickým zážitkom alebo kde si dobre zašportovať? Liptov Region Card vám ukáže to najlepšie z regiónu. V lete sa plavte po Liptovskej Mare, navštívte galérie svetového formátu či zažite adrenalín v miestnych horách. Všetko so zľavou.

Ušetrite s Liptov Region Card

Úspora peňazí je dôležitým faktorom každého výletu. Liptov Region Card je ideálnym riešením, ktoré vám pomôže cenovo dostupným spôsobom vyťažiť z vášho výletu maximum. Navštívte hlavné atrakcie výhodnejšie!

Dovolenka bezpečne

Nie len výhodne, ale aj bezpečne. K vášmu pobytu získate s Liptov Region Card poistenie záchrany v horách. Po horských trasách a na vyznačených cyklistických trasách sa bezstarostne vydáte jedine s Liptov Region Card.

Všetko v jednej appke

Stiahni si aplikáciu Liptov – Nízke tatry a získaj kartu do svojho smartfónu. Vďaka našej aplikácii môžeš prehliadať atrakcie a filtrovať podľa svojich záujmov, pozrieť si otváracie hodiny, najbližšiu zastávku verejnej dopravy a vytvoriť si vlastný plán dovolenky. Všetky informácie vrátane mapy sú plne dostupné offline.

Blog


Projekt je realizovaný s finančnou podporou Ministerstva cestovného ruchu a športu Slovenskej republiky.

Kupiť Liptov Region Card