Čo je Liptov Region Card

Domov/Čo je Liptov Region Card

Liptov Region Card

Zisti počet bodov na karte a hodnoť využité služby

 Vernostná Liptov Region Card

“Využívajte zľavy a zbierajte body!”

5 – 100% zľavy na atrakcie  –   SKI & AQUA bus Zadarmo

 LETO 2018

Poistenie záchrany a pátrania v horách ZADARMO 

ZBIERAJ BODY A VYHRAJ!

Moje konto

viac o vernostnom programe tu

FREE WIFIpoint-y na LiptOVE

len s Liptov Region Card

Kľúč od brány do najväčšej outdoorovej arény a prírodného ihriska na Slovensku, ktorý vám umožní čerpať zľavy v najväčších atraktivitách, výletných miestach, kultúrnych pamiatkach, adrenalínových atrakciách a ostatných partnerských zariadeniach cestovného ruchu v regióne Liptov. Užite si aquaparky, vyvezte sa na hory lanovkami, zažite dobrodružný splav, navštívte múzeá, spoznajte tajomstvo jaskýň, vychutnajte jedlo alebo si kúpte niečo na seba. S Liptov Region Card v atraktívnych zľavách od 5% až do 100%.

Zľavy s LiptovCard
Za využitie zľavy v akceptačnom mieste sa vám pripíšu na konto body, podľa kategórie konkrétneho akceptačného miesta (Hory a sneh, Aquaparky, Kultúra,…). Body získate aj za ubytovanie u niektorého z našich partnerských ubytovacích zariadení v regióne Liptov. Pri dosiahnutí stanoveného počtu bodov budete ako držiteľ karty zaradený do zlosovania o atraktívne ceny. Kompletné informácie ohľadom vernostného programu nájdete na stránke o vernostnom programe.
Regionálna zľavová karta Liptov Region Card je karta s čiarovým kódom a unikátnym číslom, ktorá umožňuje jej majiteľovi čerpať zľavy vo výške do 100% na ponuku služieb partnerských výletných miest, atraktivít a zariadení. Prevádzkovatelia služieb výletných miest a atraktivít v ponuke LIPTOV Card sú zmluvnými partnermi LIPTOV Card. Kartu Liptov Region Card vydáva a distribuuje cez zmluvné predajné miesta OOCR REGION LIPTOV spolu so združením cestovného ruchu Klaster LIPTOV.
Majiteľ karty je osoba, ktorá získala platnú LIPTOV Card na autorizovanom predajnom mieste. Karta je neprenosná, vydaná je na meno jej majiteľa. Čerpanie zliav a výhod LIPTOV Card tretím osobám je zakázané.
Každý, kto chce čerpať zľavy a získať body v rámci vernostného programu s LIPTOV Card je povinný preukázať sa vlastnou LIPTOV Card v zariadení, v ktorom je zľava poskytovaná.
Ak  sa rozhodnete ubytovať  minimálne na 1 noc u niektorého z našich partnerských ubytovacích zariadení v regióne Liptov, získate kartu ZADARMO alebo za 3€. Inak si môžete Liptov Region Card zakúpiť v informačných centrách za 5 €.
Kartu môžete získať v niektorom z predajných miest, ako sú partnerské ubytovacie zariadenia alebo informačné centrá v mestách Liptovský Mikuláš a Ružomberok.
Karta sa vydáva od 6 rokov.
LIPTOV Card nie je možné zakúpiť cez internet.
Navštívte atrakciu poskytujúcu zľavu na Liptov Region Card. Aktuálne zľavy nájdete v brožúre ktorú si stiahnete TU. Miesta,  ktoré poskytujú zľavy ľahko spoznáte podľa nálepky „Tu platí karta“. Preukážte sa svojou Liptov Region Card a ihneď čerpajte zľavy, na ktoré máte ako držiteľ Liptov Region Card v danej turistickej sezóne nárok.
Aktuálne zľavy nájdete v brožúre ktorú si stiahnete TU. Miesta,  ktoré poskytujú zľavy ľahko spoznáte podľa nálepky „Tu platí karta“.
Platnosť vašej Liptov Region Card je neobmedzená. Aby ste však získali tie najvyššie (pobytové) zľavy,  ubytujte sa v regióne Liptov u jedného z našich partnerských ubytovacích zariadení minimálne na 2 noci. Všetky ostatné (fixné) zľavy sú dostupné kedykoľvek, kedykoľvek budete tráviť na Liptove hoc iba pár chvíľ.

Tak neváhajte a príďte na Liptov. Ten jednoducho treba zažiť. Tešíme sa na vás.

dovolenka_dobry_napad_a_veta
Simple Follow Buttons
Simple Share Buttons