Domov Liptov Region Card

Liptov Region Card

Využite zľavy na Liptove

S Liptov Region Card si užívate zážitky a relax so zľavami po celom Liptove až do výšky 50%. Miesta, ktoré poskytujú zľavy ľahko spoznáte podľa nálepky „Využi zľavu“. Preukážte sa svojou Liptov Region Card a ihneď čerpajte zľavy na viac ako 60 miestach.

Poistenie záchrany v horách ZADARMO

Turistikujte a bicyklujte v regióne Liptov bezpečne. S Liptov region card a dobitým pobytovým balíkom máte od GENERALI poistenie pátrania a záchrany v horách Slovenskej republiky ZADARMO.

Poistenie je platné len počas letnej turistickej sezóny a to od 15.6.2021 do 31.10.2021 a zahŕňa Poistenie záchrany v horách SR (variant poistného krytia Základ).


Kde získať Liptov Region Card?

Ak sa rozhodnete ubytovať minimálne na 1 noc u niektorého z našich partnerských ubytovacích zariadení v regióne Liptov, získate kartu ZADARMO (v dohodnutých partnerských zariadeniach) alebo za 3 € (v zazmluvnených partnerských zariadeniach).

Inak si môžete Liptov Region Card zakúpiť v informačných centrách za 5 €.

Zodpovieme vám na všetky otázky

Čo je Liptov Region Card?

Regionálna zľavová karta Liptov Region Card (Ďalej len LRC) je karta s čiarovým kódom a unikátnym číslom, ktorá umožňuje jej majiteľovi čerpať zľavy až do výšky 100% na ponuku služieb partnerských výletných miest, atraktivít a zariadení. Kartu LRC vydáva a distribuuje cez zmluvné predajné miesta OOCR REGION LIPTOV spolu so združením cestovného ruchu Klaster LIPTOV.

Kto je majiteľ Liptov Region Card?

Majiteľ karty je osoba, ktorá získala platnú LRC na autorizovanom predajnom mieste. Karta je neprenosná, vydaná na meno jej majiteľa. Karta sa vydáva od 6 rokov. Čerpanie zliav a výhod LRC tretím osobám je zakázané.

Ako získať Liptov Region Card?

Kartu môžete získať v niektorom z partnerských miest ako sú ubytovacie zariadenia, informačné centrá a iné predajné miesta. Miesta kde získať kartu nájdete v brožúre na strane 104-106 alebo na webe visitliptov.sk. Pripravujeme možnosť zakúpiť LRC aj cez internet – pre aktuálne informácie pozri visitliptov.sk.

Aká je cena Liptov Region Card?

Ak sa rozhodnete ubytovať minimálne na 1 noc u niektorého z našich partnerských ubytovacích zariadení v regióne Liptov, získate kartu ZADARMO alebo za 3€. Inak si môžete LRC zakúpiť v informačných centrách a iných predajných miestach za 5 €

Poistenie záchrany v horách SR ZADARMO

Držitelia Liptov Region Card s dobitým pobytovým balíkom majú poistenie pátrania a záchrany v horách Slovenskej republiky, ktoré kryje náklady na prípadný zásah horskej služby ZADARMO a zahŕňa Poistenie záchrany v horách SR.

Všeobecné obchodné podmienky

Ako dlho platí Liptov Region Card?

Platnosť LRC je neobmedzená.

Ako funguje Liptov Region Card?

Navštívte atrakciu poskytujúcu zľavu na LRC. Miesta, ktoré poskytujú zľavy ľahko spoznáte podľa nálepky „Využi zľavu“. Preukážte sa svojou LRC a ihneď čerpajte zľavy, na ktoré máte ako držiteľ LRC.

Aké zľavy poskytuje Liptov Region Card?

V letnej sezóne 2021 môžete využiť 80 zliav v 8 kategóriách – 1. Aquaparky & relax, 2. Vodné atrakcie, 3. Rodiny s deťmi, 4. Šport & zážitky, 5. Kultúrny a historický Liptov, 6. Kde jesť a piť, 7.  Regionálne produkty a 8. Požičovne, obchody a služby. Aktuálne zľavy nájdete v brožúre. Miesta, ktoré poskytujú zľavy ľahko spoznáte podľa nálepky „Využi zľavu“.

Ako postupovať pri strate karty?

Pri strate alebo krádeži karty je nevyhnutné čo najrýchlejšie túto udalosť ohlásiť OOCR REGION LIPTOV (info@visitliptov.sk), ktorý kartu okamžite zablokuje. Majiteľovi karty bude za aktuálnu cenu novej LRC vystavená nová karta.


Viac informácií o Liptov region karte aj v našich Liptov News

Plánovač Liptov