Domov Liptov Region Card

Liptov Region Card

Využite zľavy na Liptove

S Liptov Region Card si užívate zážitky a relax so zľavami po celom Liptove až do výšky 50%. Miesta, ktoré poskytujú zľavy ľahko spoznáte podľa nálepky „Využi zľavu“. Preukážte sa svojou Liptov Region Card a ihneď čerpajte zľavy na viac ako 50 miestach.


Kde získať Liptov Region Card?

Ak sa rozhodnete ubytovať minimálne na 1 noc u niektorého z našich partnerských ubytovacích zariadení v regióne Liptov, získate kartu ZADARMO (v dohodnutých partnerských zariadeniach) alebo za 3 € (v zazmluvnených partnerských zariadeniach).

Inak si môžete Liptov Region Card zakúpiť v informačných centrách za 5 €.

Zodpovieme vám na všetky otázky

Čo je Liptov Region Card?

Regionálna zľavová karta Liptov Region Card (ďalej len LRC) je karta s čiarovým kódom a unikátnym číslom, ktorá umožňuje jej majiteľovi čerpať zľavy na produkty a atraktivity regiónu. Kartu LRC vydáva a distribuuje cez zmluvné predajné miesta OOCR REGION LIPTOV spolu so združením cestovného ruchu Klaster LIPTOV.

Kto je majiteľ Liptov Region Card?

Regionálna zľavová karta Liptov Region Card (ďalej len LRC) je karta s čiarovým kódom a unikátnym číslom, ktorá umožňuje jej majiteľovi čerpať zľavy na produkty a atraktivity regiónu. Kartu LRC vydáva a distribuuje cez zmluvné predajné miesta OOCR REGION LIPTOV spolu so združením cestovného ruchu Klaster LIPTOV.

Ako získať Liptov Region Card?

Kartu môžete získať v niektorom z partnerských miest ako sú ubytovacie zariadenia, informačné centrá a iné predajné miesta.

Aká je cena Liptov Region Card?

Ak sa rozhodnete ubytovať minimálne na 1 noc u niektorého z našich partnerských ubytovacích zariadení v regióne Liptov, získate kartu ZADARMO alebo za 3 €. Inak si môžete LRC zakúpiť v informačných centrách a iných predajných miestach za 5 €.

Ako si aktivovať Liptov Region Card?

Kartu je nutné aktivovať do 24 hodín od momentu vystavenia karty a prijatia SMS od Klastra LIPTOV. Kartu aktivujte SMS odpoveďou v tvare napr. „L2“ (L + príslušné číslo 1-4). Pokiaľ nepotvrdíte SMS do 24 hodín, karta nie je aktívna a nie je možné čerpať zľavy. Odoslaním SMS dávate zároveň súhlas so spracovaním svojich osobných údajov Klastru LIPTOV a OOCR REGION LIPTOV (v súlade s ustanovením zákona č. 18/2018 z. z.).

Všeobecné obchodné podmienky

Ako riešiť problémy pri aktivácii?

Ak vám nepríde SMS alebo máte iný problém, kontaktujte recepciu, alebo zavolajte na našu hotline linku +421 915 888 014.

Ako dlho platí Liptov Region Card?

Platnosť LRC je neobmedzená.

Aké zľavy poskytuje Liptov Region Card?

V zimnej sezóne 2021/2022 môžete využiť 53 zliav v 9 kategóriách – 1. Doprava, 2. Lyžiarske strediská 3. Vodné parky & relax, 4. Rodiny s deťmi, 5. Šport & zážitky, 6. Kultúra a história, 7. Kde jesť a piť, 8. Obchody a služby a 9. Regionálne produkty. Zoznam zliav nájdete v brožúre Liptov Region Card, v mobilnej aplikácii Liptov alebo, online na visitliptov.sk/ liptov-region-card.

Ako funguje Liptov Region Card?

Navštívte atrakciu v regióne Liptov. Prevádzky poskytujúce zľavu ľahko spoznáte podľa nálepky „VYUŽI ZĽAVU“. Preukážte sa svojou LRC a ihneď čerpajte zľavy.

Ako postupovať pri strate karty?

Pri strate alebo krádeži karty je nevyhnutné čo najrýchlejšie túto udalosť ohlásiť OOCR REGION LIPTOV alebo Klastru LIPTOV (info@visitliptov.sk), ktorý kartu okamžite zablokuje. Majiteľovi karty bude vystavená nová karta.


Viac informácií o Liptov region karte aj v našich Liptov News

Plánovač Liptov