Kempovanie

#TrebaZazit

Na Liptove sa môžete ubytovať v rôznych typoch ubytovacích zariadení – hotely, penzióny, apartmány, no ak ste dobrodružnejší typ, viete sa vzdať komfortu a máte radi prírodu tak kemp je pre vás to pravé. Región, ktorý obklopujú hory a v jeho centre má vodnú plochu je ideálny na úžasné výhľady priamo z vášho stanu. Kempov je hneď niekoľko. Nájdete ho pri Liptovskej mare, v horách v Demänovskej doline, pri rieke Belá, alebo pred lodenicou Marína. Prespanie pod stanom je aj pre deti zážitkom, na ktorý budú spomínať a keď sa zobudia pri veľkom detskom areáli Villa Betula, ich radosť bude ešte väčšia!

Nezabudni si zobrať na kemp:

  • stan, spacák & karimatka & čelovky & osvetlenie
  • nábytok & chladiace boxy & ruksaky & nosič pre dieťa
  • variče/veci na oheň & jedlo & hygiena & lekárnička
  • húpacia sieť & slnečné okuliare & gitara & dobrá nálada 🙂

Kempovanie v lese

Miluješ vôňu lesa? Hľadáš samotu, ticho a kľud? Tak kempy v lese sú ideálne miesto pre teba! Vyber si z ponuky kempingových miest:


Kempovanie pri vode

Chceš zažiť večer s výhľadom na vodnú hladinu a zobudiť sa pri odraze slnka od vody, do ktorej môžeš rovno skočiť? Tieto kempy sú pre teba ideálne:


Kempovanie pri lúkach

Miluješ hviezdy a samotu? tak miesta s minimálnym svetelným smogom je ideálnym miestom na kempovanie. Vyber si z ponuky kempov a uži si Liptov inak:


Kempovanie s deťmi

Máš rodinu s deťmi, ktoré milujú dobrodružstvo a chceš im vytvoriť nevšedný zážitok? Vyber sa s nimi do kempu, kde sa im istotne bude páčiť. Ak chcete deťom urobiť aj program, tak vám odporúčame kempovanie pri rezorte Villa Betula, pri ktorom sa nachádza aj detský areál BabyLand

Kempovanie na prespanie

Ak je Liptov len prechodnou stanicou pri tvojom cestovaní a potrebuješ len niekde zaparkovať svoj karavan a prespať, tak si môžeš vybrať z týchto kempov:


Zoznam kempov na Liptove

Plánovač Liptov