Domov VYHLIADKOVÉ PLAVBY LIPTOVSKÁ MARA – KATAMARANY LOĎ MARA

VYHLIADKOVÉ PLAVBY LIPTOVSKÁ MARA – KATAMARANY LOĎ MARA

Loď Mara – katamarany plné zážitkov

Sme tu pre Vás už 7 sezónu a verime že ste Vy aj Vaši hostia boli doteraz s našimi službami spokojní. Aby ste nás ľahko našli v roku 2019 sme k nášmu logu pridali novú farbu. Novú farbu nájdete aj na letákoch, informatívnych tabuliach a pod.

Spoznajte krásy Liptovského kraja z hladiny vodnej nádrže Liptovská Mara. Plavby sú vhodné pre všetky vekové kategórie, rodiny s deťmi, uzavreté skupiny. Prečo práve naše katamarány: luxusné prevedenie interiéru lode, skúsení kapitáni čo vám radi porozprávajú o krásach Liptova a Liptovskej Mare, pravidelné plavby už od 4 osôb (do 24 osôb), možnosť objednania celého katamaránu za super ceny, široká ponuka výletov (plavba s obedom na Dechtároch, romantická plavba s kúpaním priamo z lode).

V mesiaci JÚN 2019 máme pravidelné odchody každý víkend. V inom čase a cez týždeň môžu hostia využiť katamarány tiež ,ale je nutné rezervovať si ich vopred.

Pravidelné odchody budú z plážového kúpaliska v Liptovskom Trnovci. Pri objednávke celého katamaránu možnosť využiť aj ďalšie nástupné miesta – Dechtáre, Marina Liptov, Liptovská Sielnica a Havránok.

Od 15.6.2019 bude otvorené aj plážové kúpalisko v Liptovskom Trnovci. Všetci záujemcovia o plavbu budú cez víkend platiť redukované vstupné 2€ dospelý a 1,5€ deti. Vďaka uvedenému poplatku môžu hostia využívať parkovanie, sociálne zariadenie, plážové kúpalisko s vodnou záchrannou službou, príjemný a čistý prístup k vode o ktoré sa stará obec Liptovský Trnovec.

Vyhliadkové plavby katamaranom LOĎ MARA po Liptovskej Mare sú už v prevádzke.

V mesiaci JÚN 2020 máme pravidelné plavby každú sobotu v časoch 10:30, 11:30 a 13:00.

V ostatných časoch a ďalšie dni môžete naše služby využiť na objednávku. Odporúčame rezervácie vopred na 0917 261274.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia