Liptov s deťmi

Domov Liptov s deťmi

Projekt Liptov s deťmi je tvorený zoznamom vybraných miest na Liptove, kde môžu rodiny tráviť príjemný čas. Pre návštevníkov je mnohokrát náročné naplánovať si dobrú dovolenku s deťmi a nevynechať tie najlepšie atrakcie, či prírodné krásy, ktoré deťom môžu veľa ponúknuť.

Zoznam týchto miest je živým produktom plný nápadov, ako deti zabaviť, niečo ich naučiť, či rozhýbať. Chceme, aby pre vás výlet na Liptov bol jedinečným zážitkom a aby ste mali čo najmenej starostí s prípravou programu s deťmi v rámci dovolenky.

Sledujte nás na instagrame @visitliptov

Zoznam zaujímavých miest

Liptov s deťmi – Výlety do prírody

Liptov je miesto prírodných krás, mesto medzi horami. Objavovať doliny, jaskyne, výhľady, či stráviť čas pri vode je skvelý program pre všetkých, ktorí si najviac oddýchnu na čerstvom vzduchu.

Liptov s deťmi – Lyžovačkové radovánky

Ak ste prišli na Liptov za lyžovačkami, ste na správnom mieste. Zoznam lyžiarskych stredísk pre začiatočníkov a pokročilých nájdete v tejto sekcii.

Liptov s deťmi – Vodné parky

Ďalším bonusom Liptova sú vodné a termálne parky, kde sa môžete so svojimi deťmi zohriať po skvelej lyžovačke alebo vyšantiť na tobogánoch.

Liptov s deťmi – Fajnoty

Každý rodič si potrebuje niekedy oddýchnuť, nevariť a nechať svoje deti zabaviť sa na ihrisku či v detskom kútiku. Ponúkame vám vybrané miesta, kde si nielen pochutnáte, ale aj oddýchnete.

Liptov s deťmi – Prechádzky s kočíkmi

Liptov s deťmi – Keď je zlé počasie

Počas sychravého zimného počasia hľadáme miesta zábavy a oddychu aj v teple. Máme pre vás aj zoznam zaujímavých miest, kde vám nebude zima a popri tom sa niečo naučíte, či zabavíte.

Liptov s deťmi – Pre staršie deti

Keďže naši „veľkáči“ potrebujú niekedy aj čosi navyše, trošku viac vzrušenia a zábavy, tak skúste jednu z týchto alternatív. A zabavte sa spolu s nimi!Sledujte Liptov s deťmi aj na:Aplikácia Liptov

Všetky zaujímavé miesta nájdete v našej mobilnej aplikácii.

mobilna aplikacia liptov s deťmi

Všetky zaujímavé vhodné pre výlety s deťmi na Liptove nájdeš v mobilnej aplikácii Liptov.

mobilna aplikacia