Liptov s deťmi

Projekt Liptov s deťmi je tvorený zoznamom vybraných miest na Liptove, kde môžu rodiny tráviť príjemný čas. Pre návštevníkov je mnohokrát náročné naplánovať si dobrú dovolenku s deťmi a nevynechať tie najlepšie atrakcie, či prírodné krásy, ktoré deťom môžu veľa ponúknuť.

Zoznam týchto miest je živým produktom plný nápadov, ako deti zabaviť, niečo ich naučiť, či rozhýbať. Chceme, aby pre vás výlet na Liptov bol jedinečným zážitkom a aby ste mali čo najmenej starostí s prípravou programu s deťmi v rámci dovolenky.

Sledujte nás na instagrame @visitliptov

Zoznam zaujímavých miest

Liptov s deťmi – Výlety do prírody

Liptov je v prvom rade miestom prírodných krás, ktoré majú čo ponúknuť nielen dospelým, ale aj deťom. Objavovať doliny, jaskyne, výhľady či stráviť čas pri vode je skvelý program, pre všetkých, ktorí hľadajú zaujímavé miesta v prírode.

Liptov s deťmi – Vodné a zábavné parky

Toľko vodných a zábavných parkov v obklopení hôr pokope sa nenájde len tak ľahko. Môžete si vybrať, či sa chcete poriadne vyšantiť vo vode, pošmýkať na toboganoch, vytiahnuť sa lanovkou na Chopok, spoznávať svet zvieratiek, povoziť sa na bobovej dráhe a nielen to. O zábavu sa vieme postarať.

Liptov s deťmi – Náučné a cyklo výlety

Správny výlet s deťmi by nemal vynechať šport a na Liptove sú na mieru šité cyklotrasy pre malých a veľkých. Zároveň si nájdite čas aj na chvíľku, kedy sa môžu deti čosi priučiť. Po športovom výkone zájdite s nimi do múzea, naučte sa s nimi niečo o nádherných jaskyniach alebo sa prejdite v skanzene a ukážte deťom ako to tu vyzeralo kedysi.

Liptov s deťmi – Fajnoty

Každý rodič si niekedy potrebuje oddýchnuť a jednoducho vypustiť svoje deti na ihrisko a potom deťúrence dobre nakŕmiť. Ponúkame pre vás pár skvelých destinácií, kde môžete v pokoji, pri chutnom jedle či kávičke sledovať, ako sa vaše deti zabávajú.

Liptov s deťmi – Miesta oddychu

Ak hľadáte nenáročný program pre seba a svoje ratolesti a máte chuť si rozložiť deku a len tak byť, vybrali sme pre vás aj niekoľko oddychových miest.

Liptov s deťmi – Prechádzky s kočíkmi

Prejsť sa s kočíkom v doline je spojenie príjemného s užitočným. Kým sa rodič nevie vynadívať okolitou prírodou dieťa si najlepšie pospí pri vôni a zvukov prírody.

Liptov s deťmi – Keď je zlé počasie

Počas sychravého zimného počasia hľadáme miesta zábavy a oddychu aj v teple. Máme pre vás aj zoznam zaujímavých miest, kde vám nebude zima a popri tom sa niečo naučíte, či zabavíte.

Liptov s deťmi – Pre staršie deti

Keďže naši „veľkáči“ potrebujú niekedy aj čosi navyše, trošku viac vzrušenia a zábavy, tak skúste jednu z týchto alternatív. A zabavte sa spolu s nimi!Sledujte Liptov s deťmi aj na:Aplikácia Liptov

Všetky zaujímavé miesta nájdete v našej mobilnej aplikácii.

mobilna aplikacia liptov s deťmi

Všetky zaujímavé vhodné pre výlety s deťmi na Liptove nájdeš v mobilnej aplikácii Liptov.

mobilna aplikacia

Plánovač Liptov