Domov O Liptove Liptov News – reportáže a rozhovory z regiónu Liptov

Liptov News – reportáže a rozhovory z regiónu Liptov

Videá Liptov News z regiónu spod Tatier sú výborným zdrojom informácií, tipov na výlety aj pohľadom do sveta regiónu úplne zblízka. Ide o videá, ktoré sú reportážneho charakteru aj s hovoreným slovom alebo o atraktívne image videá vďaka, ktorým je možnosť lepšie spoznať región. Hovorí sa, že zažiť je lepšie ako sto ráz vidieť a počuť. Keď slová nestačia, tak je tu video pozvánka do regiónu.

Inšpirácia Liptov News

LIPTOV NEWS dokážu inšpirovať oveľa lepšie ako bežné texty a fotky. Pohľad do tunajších aquaparkov Tatralandia, Bešeňová či AQUA & VITAL Park je oveľa autentickejší cez video ako vo forme fotiek. Rozhovory so známymi osobnosťami, prevádzkovateľmi atrakciíaj nadšenými turistami sprostredkujú videá cez LIPTOV NEWS. Lyžovačka v Jasnej či na Malinom Brde, návšteva Slovenského múzea ochrany prírody a jaskyniarstva aj tunajších jaskýň je len zlomkom z toho čo sa dá vidieť. LIPTOV NEWS sú bezprostredným dotykom s regiónom a životom v ňom. Prinášajú aj zábery z podujatí, kde to pulzovalo, tak aby sa uchovali atmosféry, emócie a život v regióne. Stačí sa zapozerať a ak niekoho zaujíma viac faktov o regióne Liptov, tak odporúčame navštíviť sekciu TLAČOVÉ SPRÁVY, kde pravidelne informujeme o novinkách a zaujímavostiach vo štandardných tlačových správ, ktoré zasielame aj na širokú databázu médií.

čítať viac skryť

Liptov News: Saunovanie zlepšuje imunitu

Dátum: 08. 11. 2019 Miesto: Liptov

Najmä pravidelné saunovanie pomáha …viac čítať

Najmä pravidelné saunovanie pomáha ľudskému organizmu lepšie zvládať nástrahy jesene a zvyšovať odolnosť organizmu voči rôznym virózam a infekciám horných dýchacích ciest. Rajom slovenského saunovania je bezpochyby Liptov a to vďaka tunajším akvaparkom – Bešeňová a Tatralandia. Na svoje si tu prídu aj deti, ktoré prišli na chuť saunovaniu, teda striedaniu tepla a chladu.

Liptov News: Liptov vie byť tradičný aj exotický zároveň

Dátum: 05. 11. 2019   Miesto: Tatralandia

Najväčší akvapark na Slovensku – Tatralandia …čítať viac

Najväčší akvapark na Slovensku – Tatralandia sa deň po sviatku všetkých svätých doslova premenil na havajskú pláž Waikiki. Návštevníci podujatia Havaj & Halloween Party pod dozorom pozorného oka komisára zo Slovenskej knihy rekordov vytvorili rekord. Naraz tancovalo havajské tance až 321 návštevníkov. K Liptovu patria nielen tradície, ale už niekoľko rokov aj exotika, lebo teploty nad 30 stupňov, ležanie pod palmami, plávanie v morskej vode aj surfovanie sú tu možné 365 dní v roku. Čo tak sychravé jesenné počasie vymeniť sa exotický kúsok Liptova?

Liptov News: Pobyt v kúpeľoch je stále viac in

Dátum: 29. 10. 2019 Miesto: Liptov

Do kúpeľov už dávno nechodia len chorí ľudia…čítaj viac

Do kúpeľov už dávno nechodia len chorí ľudia. Vstúpte do sveta zdravia na Liptove na jeseň či v zime – zažite relax, zábavu a pohodu. Veď prečo si nedopriať dotyk zdravia pre telo a dušu v Kúpeľoch Lúčky 😊

Liptov News: Dovolenkovať na Slovensku je trendy

Dátum: 15. 10. 2019 Miesto: Liptov

Rekreačné poukazy priniesli nárast obsadenosti ….čítaj viac

Rekreačné poukazy priniesli nárast obsadenosti a to nielen na Liptove. Rekreačné poukazy podľa všetkého pomohli čiastočne eliminovať aj čierne ubytovanie. Počet lôžok na Liptove totiž medziročne vzrástol o 8,4 %, pritom nedošlo k otvoreniu žiadnej výrazne veľkej ubytovacej kapacity.

Počet návštevníkov regiónu Liptov za prvý polrok podľa údajov zo Štatistického úradu SR vzrástol medziročne o 14,5 %.

Liptov News: Peťa Vlhová je drevená

Dátum: 17 09. 2019   Miesto: Liptovský Ján

Na Liptove má svoje miesto pravidelne …čítaj viac

Na Liptove má svoje miesto pravidelne každú jeseň Drevené kráľovstvo. Pri Strachanovke, v obľúbenej Jánskej doline opäť vyrástli drevené sochy. Témou tohto ročníka boli zimné športy, takže chýbať nemohla Petra Vlhová – Liptáčka, ktorá jazdila ako dieťa aj na svahoch v Liptovskom Jáne. Napriek tomu, že ona drevo rozhodne nie je a na svahoch je kráľovná, tak jej na Liptove vyrástla socha – drevená. Šikovné ruky rezbárov vykúzlili krásne diela a návštevníci Liptova si z Liptova odniesli kopec krásnych zážitkov a príjemných emócií. A Liptáci už teraz plánujú čo sa bude vyrezávať na jeseň 2020 😊

Liptov News: Prvú via ferratu na Liptove otvorí atraktívny program v rezorte Gothal

Dátum: 13 09. 2019   Miesto: Liptovská Osada

Ferrata Dve veže sa nachádza v …. čítaj viac

Ferrata Dve veže sa nachádza v Liptovských Revúcach a je vhodná pre lezeckých nadšencov začiatočníkov aj pre skúsených vysokohorských turistov a horolezcov. Ferrata ponúka až 9 možných ferratových trás rôznych obťažností. Jej oficiálne otvorenie je naplánované na sobotu 14. septembra a v neďalekom rezorte Gothal vLiptovskej Osade pripravili pre verejnosť atraktívny celodenný program.

Liptov News: Drevené kráľovstvo na Liptove

Dátum: 06. 09. 2019 Miesto: Liptovský Ján

Liptov News: Liptovský Ján odhaľuje svoje tajomstvá

Dátum: 05. 09. 2019 Miesto: Liptov

Liptov News: Rozprávkové enduro na Liptove

Dátum: 14. 08. 2019 Miesto: Liptov

Liptov News: LIPTOV VÍŤAZI

Dátum: 14. 08. 2019 Miesto: Liptov

Liptov News: Marián Labuda ml. na Liptove

Dátum: 13. 08. 2019 Miesto: ZOO Kontakt, Tatralandia, Liptovský Mikuláš

Liptovfest 2019 official video

Dátum: 09. 08. 2019 Miesto: Tatrapolis, Tatralandia, Liptovský Mikuláš