Koliba Strachanovka Liptovský Ján

Domov/Koliba Strachanovka Liptovský Ján

Koliba Strachanovka Liptovský Ján

Koliba Strachanovka Liptovský Ján

Koliba Strachanovka – najväčšia tradičná koliba na Liptove,  sa nachádza na začiatku Jánskej doliny v Liptovskom Jáne. Zažite spoločne s rodinou a priateľmi fantastické kulinárske dobrodružstvo a užite si pokoj a pohodu v prostredí Nízkych Tatier.

Po náročných aktivitách zavítajte do našej reštaurácie. Koliba Strachanovka ponúka posedenie v reštaurácia v ľudovom duchu a príjemnou obsluhou v krojoch Vám ponúka množstvo špecialít slovenskej aj svetovej kuchyne. Na jedlách pripravovaných zo slovenských surovín si prídu na svoje aj tí najväčší labužníci. Tradičné pečené kolená, rebrá, bryndzové halušky, strapačky či pstruh pripravený na grile. Pre hostí ktorí uprednostňujú zdravšie jedlá máme k dispozícii rôzne zeleninové a ovocné šaláty v extra prílohe ŽIME ZDRAVO.

Slovenská reštaurácia vo folklórnom štýle (120 miest), WiFi zóna, priestranná letná terasa (70 miest).  V mesiacoch december – marec hrá každý piatok živá ľudová hudba. Ponúkame Vám typickú domácu slovenskú kuchyňu obohatenú o liptovské špeciality ako aj zdravú stravu. Hotel babyfriendly – detský kútik, detské ihrisko.

Vaše detičky budú nadšené z nášho výberu Detských jedál. Halušky od Maťka a Kubka alebo palacinka od Macka Uška poteší každé detské bruško. Pre tých najmenších máme k dispozícii detské stoličky. Počas krásnych letných dní si môžete svoje jedlo vychutnať na slnkom zaliatej terase.Zdieľanie
Simple Follow Buttons
Simple Share Buttons