Domov AQUA-VITAL Park – Kúpele Lúčky

AQUA-VITAL Park – Kúpele Lúčky

U nás máte zľavu s Liptov region card!

10 % ZĽAVA na liečebné procedúry v BALNEOCENTRE
-2 € ZĽAVA na vstup pre dospelú osobu na vonkajšie bazény a vitálny svet na 3,5 hodiny
-2 € ZĽAVA na vstup pre dospelú osobu na vnútorné bazény a vitálny svet na 3,5 hodiny

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pri uplatnení zľavy získavate 20 bodov!
Viac o vernostnom programe TU.

 

Kúpele Lúčky

V prírodnom prostredí KÚPEĽOV LÚČKY na Vás čaká celoročne otvorený AQUA – VITAL PARK, ktorého súčasťou je vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 – 33 °C s rozličnými atrakciami (vzduchové sedadlá, protiprúd, masážne trysky, vzduchové lehátka, vodná čaša, chŕliče vody, podhladinové osvetlenie). Priamo s ním je spojený aj vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 – 38 °C. K dispozícii je aj delený vnútorný liečivý minerálny bazén s teplotou vody 33 °C a 35 °C. Pre tých, ktorí obľubujú čaro saunovania je určený vitálny (saunový) svet, kde sa nachádzajú: fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium, turbo sprcha, sprcha – dážď. Vo vitálnom svete sa využívajú éterické oleje – silice, zmesi prchavých látok, ktoré sa získavajú z rastlín. Tieto látky sú nositeľmi vône a majú liečivé účinky, pre ktoré ich ľudia s obľubou využívajú od nepamäti.
K dispozícii majú aj vonkajší vitálny svet, kde môžu klienti využiť fínsku saunu, ochladzovací bazén a jacuzzi pod holým nebom. Pre klientov poskytujeme aj nadštandardné procedúry s prírodnou francúzskou kozmetikou GERnétic, ktorých blahodárne účinky ocenia najmä ženy. Prekrásne prírodné prostredie spojené s liečivou minerálnou vodou Vám zaručí skvelý oddych za výborné ceny. Pre klientov, ktorí si chcú užiť relax a pre svoje telo chcú dopriať len to najlepšie poskytujeme rozličné liečebné procedúry v novom modernom BALNEOCENTRE, ktoré si môžu dopredu objednať a priamo v krásnych priestoroch vychutnať. Absolvovanie liečebných procedúr prispieva k zlepšeniu kondície a zdravotného stavu. Kvalifikovaní pracovníci kúpeľov poskytovaním procedúr pomáhajú odstrániť bolesti krížov a krčnej chrbtice, spevniť chrbtové svalstvo, zlepšiť pohyblivosť kĺbov, bojovať proti rednutiu kostí ale aj odstrániť príznaky civilizačných chorôb.
Zo širokej ponuky procedúr si klienti môžu vybrať rozličné druhy masáží, kúpeľov v liečivej minerálnej vode ale aj ďalších procedúr. Procedúry je potrebné vopred telefonicky objednať. Rozmaznajte svoje telo masážami, minerálnymi kúpeľmi alebo procedúrami so špičkovou francúzskou kozmetikou GERnétic.

LIPTOVIEDKY 2019 - letná rodinná hra

SPOZNAJ PRÍBEHY ROZPRÁVKOVÉHO LIPTOVA 

máj – september 2019

Zabávaj sa

  • Vyber si z mapy aspoň 3 rozprávkové miesta a splň rozprávkové úlohy.

Zbieraj pečiatky

  • Po vyriešení rozprávkovej úlohy získaš pečiatku do ZÁPISNÍKA.

Získaj darček

  • Za odovzdaný a uznaný kupón dostaneš darček CD LIPTOVIEDKY so šiestimi rozprávkovými príbehmi z Liptova, ktoré narozprával Lukáš Latinák.
  • Kupón môžeš odovzdať od 13.5. do 30.9.2019 v čase otváracích hodín na jednotlivých výdajných miestach

Jedným z rozprávkových miest je aj AQUA-VITAL Park KÚPELE LÚČKY

Viac o hre nájdeš TU.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia