Domov AQUA-VITAL Park – Kúpele Lúčky

AQUA-VITAL Park – Kúpele Lúčky

10% ZĽAVA na liečebné procedúry v BALNEOCENTRE
10% ZĽAVA na AQUA-VITAL Balíček (vonkajšie bazény + vitálny svet 3,5 hod).

 

 

Pred vstupom do Balneocentra je potrebné sa vopred informovať ohľadom dostupných kapacít procedúr a pri telefonáte si ich priamo objednať. Zľava na AQUA-VITAL balíček platí v pondelok až štvrtok.

KÚPELE LÚČKY sú to pravé miesto pre oddych, zlepšenie zdravotného stavu a načerpanie nových síl. Medzi návštevníkmi sú Lúčky veľmi obľúbené. Nachádzajú sa v krásnom horskom prostredí Liptova a vďaka kompaktnému areálu máte takmer všetko „na dosah ruky“. 

AQUA-VITAL Park v Kúpeľoch Lúčky je celoročne otvorený a ponúka skvelú možnosť ako si užiť oddych v horskom prostredí Liptova vo vonkajšom bazéne s teplotou 28 °C – 33 °C s rôznymi atrakciami, v sedacom bazéne s liečivou minerálnou vodou teplou 36 °C – 38 °C, tiež v delenom vnútornom liečivom minerálnom bazéne s teplotou vody 32 °C a 35 °C. Voda z minerálnych liečivých prameňov prinavrátila zdravie už mnohým návštevníkom. Lieči pohybové ústrojenstvo, choroby dýchacích ciest, ženské choroby a iné.

AQUA-VITAL PARK

V prírodnom prostredí KÚPEĽOV LÚČKY na Vás čaká celoročne otvorený AQUA – VITAL PARK, ktorého súčasťou je:

  1. Vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 – 33 °C s rozličnými atrakciami (vzduchové sedadlá, protiprúd, masážne trysky, vzduchové lehátka, vodná čaša, chŕliče vody, podhladinové osvetlenie).
  2. Priamo s ním je spojený aj vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 – 38 °C.
  3. K dispozícii je aj delený vnútorný liečivý minerálny bazén s teplotou vody 33 °C a 35 °C.
  4. Pre tých, ktorí obľubujú čaro saunovania je určený vitálny (saunový) svet, kde sa nachádzajú: fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium, turbo sprcha, sprcha – dážď. Vo vitálnom svete sa využívajú éterické oleje – silice, zmesi prchavých látok, ktoré sa získavajú z rastlín. Tieto látky sú nositeľmi vône a majú liečivé účinky, pre ktoré ich ľudia s obľubou využívajú od nepamäti.
  5. K dispozícii majú aj vonkajší vitálny svet, kde môžu klienti využiť fínsku saunu, ochladzovací bazén a jacuzzi pod holým nebom.
BALNEOCENTRUM

Pre klientov, ktorí si chcú užiť relax a pre svoje telo chcú dopriať len to najlepšie, KÚPELE LÚČKY poskytujú rozličné liečebné procedúry v novom modernom BALNEOCENTRE, ktoré si môžete dopredu objednať a priamo v krásnych priestoroch vychutnať.

Absolvovanie liečebných procedúr prispieva k zlepšeniu kondície a zdravotného stavu. Kvalifikovaní pracovníci kúpeľov poskytovaním procedúr pomáhajú odstrániť bolesti krížov a krčnej chrbtice, spevniť chrbtové svalstvo, zlepšiť pohyblivosť kĺbov, bojovať proti rednutiu kostí ale aj odstrániť príznaky civilizačných chorôb.

Zo širokej ponuky procedúr si klienti môžu vybrať rozličné druhy masáží, kúpeľov v liečivej minerálnej vode ale aj ďalších procedúr. Rozmaznajte svoje telo masážami, minerálnymi kúpeľmi alebo procedúrami so špičkovou francúzskou kozmetikou GERnétic.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov