Domov AQUA-VITAL Park – Kúpele Lúčky

AQUA-VITAL Park – Kúpele Lúčky

10% ZĽAVA na liečebné procedúry v BALNEOCENTRE
10% ZĽAVA na AQUA-VITAL Balíček (vonkajšie bazény + vitálny svet 3,5 hod).

 

 

Zľava platí v pondelok až štvrtok. Zľavy neplatia cez sviatky.

Pred vstupom do Balneocentra je potrebné sa vopred informovať ohľadom dostupných kapacít procedúr a pri telefonáte si ich priamo objednať. Zľavy neplatia cez sviatky.

KÚPELE LÚČKY sú to pravé miesto pre oddych, zlepšenie zdravotného stavu a načerpanie nových síl. Medzi návštevníkmi sú Lúčky veľmi obľúbené. Nachádzajú sa v krásnom horskom prostredí Liptova a vďaka kompaktnému areálu máte takmer všetko „na dosah ruky“. 

AQUA-VITAL Park v Kúpeľoch Lúčky je celoročne otvorený a ponúka skvelú možnosť ako si užiť oddych v horskom prostredí Liptova vo vonkajšom bazéne s teplotou 28 °C – 33 °C s rôznymi atrakciami, v sedacom bazéne s liečivou minerálnou vodou teplou 36 °C – 38 °C, tiež v delenom vnútornom liečivom minerálnom bazéne s teplotou vody 32 °C a 35 °C. Voda z minerálnych liečivých prameňov prinavrátila zdravie už mnohým návštevníkom. Lieči pohybové ústrojenstvo, choroby dýchacích ciest, ženské choroby a iné.

AQUA-VITAL PARK

V prírodnom prostredí KÚPEĽOV LÚČKY na Vás čaká celoročne otvorený AQUA – VITAL PARK, ktorého súčasťou je:

  1. Vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 – 33 °C s rozličnými atrakciami (vzduchové sedadlá, protiprúd, masážne trysky, vzduchové lehátka, vodná čaša, chŕliče vody, podhladinové osvetlenie).
  2. Priamo s ním je spojený aj vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 – 38 °C.
  3. K dispozícii je aj delený vnútorný liečivý minerálny bazén s teplotou vody 33 °C a 35 °C.
  4. Pre tých, ktorí obľubujú čaro saunovania je určený vitálny (saunový) svet, kde sa nachádzajú: fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium, turbo sprcha, sprcha – dážď. Vo vitálnom svete sa využívajú éterické oleje – silice, zmesi prchavých látok, ktoré sa získavajú z rastlín. Tieto látky sú nositeľmi vône a majú liečivé účinky, pre ktoré ich ľudia s obľubou využívajú od nepamäti.
  5. K dispozícii majú aj vonkajší vitálny svet, kde môžu klienti využiť fínsku saunu, ochladzovací bazén a jacuzzi pod holým nebom.
BALNEOCENTRUM

Pre klientov, ktorí si chcú užiť relax a pre svoje telo chcú dopriať len to najlepšie, KÚPELE LÚČKY poskytujú rozličné liečebné procedúry v novom modernom BALNEOCENTRE, ktoré si môžete dopredu objednať a priamo v krásnych priestoroch vychutnať.

Absolvovanie liečebných procedúr prispieva k zlepšeniu kondície a zdravotného stavu. Kvalifikovaní pracovníci kúpeľov poskytovaním procedúr pomáhajú odstrániť bolesti krížov a krčnej chrbtice, spevniť chrbtové svalstvo, zlepšiť pohyblivosť kĺbov, bojovať proti rednutiu kostí ale aj odstrániť príznaky civilizačných chorôb.

Zo širokej ponuky procedúr si klienti môžu vybrať rozličné druhy masáží, kúpeľov v liečivej minerálnej vode ale aj ďalších procedúr. Rozmaznajte svoje telo masážami, minerálnymi kúpeľmi alebo procedúrami so špičkovou francúzskou kozmetikou GERnétic.

Prosím, pre zobrazenie videa, akceptujte cookies pre marketing.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov