AQUA-VITAL Park – Kúpele Lúčky

Domov/AQUA-VITAL Park – Kúpele Lúčky

AQUA-VITAL Park – Kúpele Lúčky

Kúpele Lúčky

Príďte si oddýchnuť do celoročne otvoreného AQUA – VITAL PARK Kúpele Lúčky, ktorého súčasťou je vonkajší rekreačný bazén s teplotou 28 – 33 °C s rozličnými atrakciami (vzduchové lehátka, protiprúd, vodná čaša, masážne trysky, podhladinové osvetlenie…), vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou 36–38°C.

K dispozícii je aj delený vnútorný liečivý minerálny bazén s teplotou 33 a 35°C.
S bazénmi je priamo spojený vitálny (saunový) svet: fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium, turbo sprcha, sprcha – dážď. Prekrásne prírodné prostredie spojené s liečivou minerálnou vodou Vám zaručí skvelý oddych za výborné ceny.

Dependance Liptov

Dependance Liptov je otvorené nové wellness s fínskou saunou, infrasaunou, s jacuzzi so slanou vodou, pripravenou z morskej soli. Dýchacie cesty si môžete preliečiť v novej suchej aj mokrej soľnej jaskyni. Tiež môžete prispieť k zlepšeniu Vášho zdravotného stavu.

Liečivá voda v Kúpeľoch Lúčky lieči pohybové ústrojenstvo, ženské choroby, nervové choroby, onkologické choroby a choroby z povolania. Vysoký obsah vápnika prispieva aj k prevencii a podpornej liečbe osteoporózy.

V roku 2008 kúpele vybudovali nový, celoročne otvorený AQUA – VITAL PARK, ktorého súčasťou je sedací bazén s liečivou termálnou minerálnou vodou s teplotou 36 °C – 38 °C, rekreačný bazén s teplotou vody 28 °C – 33 °C s rozličnými atrakciami (vzduchové sedadlá, protiprúd, vzduchové lehátka, vodná čaša, masážne trysky, chrliče vody, podhladinové osvetlenie) a saunový svet (fínska sauna, mentolová sauna, rímsky parný kúpeľ, Kneippov kúpeľ a tepidárium). K dispozíí je aj  delený vnútorný minerálny liečivý bazén s teplotou vody 33 –35 °C. Súčasťou AQUA – VITAL Parku Kúpele Lúčky je Snack bar so širokou ponukou jedál a nápojov systém a la carte a banketka pre uzavreté spoločnosti.

Kúpele sú vhodné pre všetky vekové kategórie, ponúkajú rôzne druhy pobytov – liečebné, liečebno-preventívne, víkendové, seniorské, programové pre ženy a pre mužov, turistické, pobyty zamerané na liečbu osteoporózy, lyžiarske, redukčné, silvestrovské, veľkonočné.

Vedenie spoločnosti sa snaží prispôsobovať svoju ponuku požiadavkám svojich zákazníkov a pre zvýšenie ich záujmu robí rozličné akcie.

Každoročným zvyšovaním kvality poskytovaných služieb sa kúpeľom darí prilákať čoraz väčšie množstvo zákazníkov, pretože všade vo svete platí, že

„najlepšia reklama je spokojný klient“.


Wellness Dependance Liptov:
pondelok – štvrtok • 17:00 – 20:00, piatok - nedeľa • 16:00 – 21:00
Vonkajšie bazény:
pondelok – piatok • 12:00 – 21:00, sobota, nedeľa, sviatok • 10:00 – 21:00
Vitálny svet:
denne • 12:00 – 21:00
Vnútorný bazén
pondelok – piatok • 15:00 – 21:00, sobota, nedeľa, sviatok • 12:00 – 21:00Zľava s Liptov Region Card:

30 % ZĽAVA na vstup do AQUA-VITAL Parku (zľava platí na všetky vstupy okrem vstupu do vnútorného bazéna na 1 hodinu, rodinné vstupy a na permanentky).

30 % ZĽAVA na Wellness na objednávku 60 min. v Dependance Liptov (zabezpečené súkromie platiacich        max. 2 osoby + max. 3 deti do 14 rokov).

50 % ZĽAVA na AQUA-VITAL Balíček – dvaja za cenu jedného* (vonkajšie bazény + vnútorný bazén)

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pri uplatnení zľavy získavate 20 bodov!
Viac o vernostnom programe TU.

.

Kontakt

03482 Lúčky


Zdieľanie
Simple Follow Buttons
Simple Share Buttons