AQUA-VITAL Park – Kúpele Lúčky

Zdieľať túto stránku

pointer 03482 Lúčky / pozrieť na mape phone +421 44 437 5566 email bubniakova@kupele-lucky.sk web http://www.kupele-lucky.sk
hours AVP vitálny svet: denne • 14.00 – 20.00
AVP vonkajšie bazény: pondelok – piatok • 12.00 – 20.00 • sobota – nedeľa, sviatok • 10.00 – 20.00
AVP vnútorný bazén: pondelok – sobota • 15.00 – 20.00 • nedeľa, sviatok • 13.00 – 20.00
Zmena otváracích hodín vyhradená. Aktuálne otváracie hodiny na www.kupele-lucky.sk.

Kúpele Lúčky

V prírodnom prostredí  KÚPEĽOV LÚČKY na Vás čaká celoročne otvorený AQUA – VITAL PARK, ktorého súčasťou je vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28 – 33 °C s rozličnými atrakciami (vzduchové sedadlá, protiprúd, masážne trysky, vzduchové lehátka, vodná čaša, chŕliče vody, podhladinové osvetlenie). Priamo s ním je spojený aj vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 – 38°C.  K dispozícii je aj delený vnútorný liečivý minerálny bazén s teplotou vody 33°C a 35°C. Pre tých, ktorí obľubujú čaro saunovania je určený  vitálny (saunový) svet, kde sa nachádzajú: fínska sauna, mentolová sauna, rímsky kúpeľ s prírodnými inhalačnými esenciami, Kneippov kúpeľ, tepidárium, turbo sprcha, sprcha – dážď.  Vo vitálnom svete sa využívajú éterické oleje – silice, zmesi prchavých látok, ktoré sa získavajú z rastlín. Tieto látky sú nositeľmi vône a majú liečivé účinky, pre ktoré ich ľudia s obľubou využívajú od nepamäti.

Novinkou pre klientov je zrekonštruované BALNEOCENTRUM, kde si klienti môžu vychutnať liečebné procedúry v nových krásnych priestoroch, ktoré určite zvýšia účinok jednotlivých procedúr. Procedúry si klienti môžu dopredu objednať telefonicky a pri vyzdvihnutí a platení procedúry môžu využiť zľavu s Liptov Region Card. Tu pribudlo aj moderné vital caffe, kde si klienti môžu spríjemniť čas čakania na procedúry pri dobrej kávičke, koláčiku alebo inej dobrotke. Prekrásne prírodné prostredie spojené s liečivou minerálnou vodou Vám zaručí skvelý oddych za výborné ceny.

Dependance Liptov je otvorené wellness s fínskou saunou, infrasaunou, ochladzovacou kaďou a s jacuzzi so slanou vodou, pripravenou z morskej soli. Dýchacie cesty si môžete preliečiť v novej suchej aj mokrej soľnej jaskyni. Tiež môžete prispieť k zlepšeniu Vášho zdravotného stavu. Liečivá voda v Kúpeľoch Lúčky lieči pohybové ústrojenstvo, ženské choroby, nervové choroby, onkologické choroby, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest a choroby z povolania. Vysoký obsah vápnika prispieva aj k prevencii a podpornej liečbe osteoporózy.

Naplánovať trasu bed Nájsť ubytovanie v okolí

Zľava s Liptov Region Card

10 % ZĽAVA na liečebné procedúry v BALNEOCENTRE

30 % ZĽAVA na vonkajšie bazény na 3 hodiny

30 % ZĽAVA na vitálny svet na 3 hodiny

30 % ZĽAVA na wellness na objednávku 60 min. v Dependance Liptov*

50 % ZĽAVA na Balíček vonkajšie bazény + vnútorný bazén na 3 hodiny (v dňoch pondelok – štvrtok) – Dvaja za cenu jedného

*Wellness na objednávku na 60 min. v Dependance Liptov: zabezpečené súkromie platiacich 20,00€ / max. 2 osoby + max. 3 deti do 14 rokov.

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pri uplatnení zľavy získavate 20 bodov!
Viac o vernostnom programe TU.