Domov Loď Mária – vyhliadkové plavby

Loď Mária – vyhliadkové plavby

10% ZĽAVA na plavbu loďou.

 

Plavby každú hodinu pri 10-tich platiacich zákazníkoch. Platný cestovný poriadok nájdete na www.lodmaria.sk

Výletná loď Mária, 55-miestna loď typu katamarán, ponúka plavby po liptovskom mori. Plavba trvá cca. 1-hodinu a vedie ku kostolíku Havránok, priehradnému múru a späť. Užijete si nádherné výhľady na končiare Západných a Nízkych Tatier a taktiež Chočských vrchov. Okrem toho sa dozviete zaujímavosti z histórie výstavby vodnej nádrže Liptovská Mara. Loď je vybavená toaletami a je vhodná aj na plavbu pre rodiny s kočíkmi.

Ponuka plavieb

Vyhliadková

Už ste videli pohľad na hory z vody? Je čarovný. A je určite iný než ktorýkoľvek iný pohľad na Západné či Nízke Tatry alebo Chočské vrchy. Prijmite naše pozvanie, staňte sa súčasťou lode, ktorú sme s láskou pripravili pre Vaše potešenie. Staňte sa súčasťou Márie a vychutnajte si chvíľku relaxu a božského okolia, pod dohľadom našej profesionálnej posádky.

Zážitková

Vedeli ste o tom, že v Liptove žijú piráti? A že sa tajne plavia po Liptovskom Mori celé leto? A vedeli ste, že sa môžete stať jedným z nich? Vydajte sa s nami na nepoznanú cestu života starých morských vlkov. Na palube Márie nastavíte kurz juho-juho-zábava a vydáte sa do volajúcich diaľok. S príjemným vánkom na tvári a nádherným príbehom pred sebou bude aspoň na chvíľu Vašim domovom náš oceán.

Plavba Zapadajúceho Slnka

Len v piatkový večer máte možnosť zažiť romantický Západ Slnka z vodnej hladiny. Pozvite svoju lásku a strávte romantický večer pod hviezdnou oblohou.

Prosím, pre zobrazenie videa, akceptujte cookies pre marketing.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov