Domov Zážitky Cykloregión Liptov

Cykloregión Liptov
Jánska dolina
© OOCR Región Liptov

Cykloregión Liptov

Víta vás Liptov, cykloregión s rozsiahlou sieťou viac ako 850 km značených cykloturistických trás. Našu infraštruktúru neustále zveľaďujeme a robíme všetko pre to, aby bol váš komfort počas aktívneho oddychu čo najvyšší. Aj preto predstavujeme novinku, sieť nabíjacích staníc pre elektrobicykle, v ktorých si vaše e-biky nabijete pohodlne a bezplatne. Ak nemáte vlastný e-bike, môžete si ho prenajať v našich partnerských požičovniach. Užite si nádherné výhľady na Liptovskú kotlinu zo sedla bicykla. Tešíme sa na vašu návštevu.


Región s modernejšou a najrozsiahlejšou e-bike infraštruktúrou

  • Takmer 850 km cykloturistických značených trás.
  • Moderné nabíjacie stojany po celom regióne
  • Dostatok požičovní naprieč regiónom
  • Plán rozširovania do ďalších rokov

play_circle_filled

Cykloregión Liptov

Liptov je popretkávaný značenými cyklotrasami v dĺžke viac ako 850 km – na mnohé trasy je odporúčaný horský bicykel. Čakajú na vás ľahké trasy spojené s poznávaním kultúrnych hodnôt Liptova (okolo Liptovskej Mary), ale aj trasy stredne náročné aj náročné pre cyklistov s lepšou fyzickou kondíciou. Pri ich absolvovaní budete za vynaloženú námahu odmenení neopakovateľnými výhľadmi a horskými scenériami Liptova.

Bikepark
Malinô Brdo
K dispozícii je až 10 trailov pre zjazd na horských bicykloch odstupňovaných podľa náročnosti. zistiť viac
Korýtko vlakom bicyklom Ružomberok Využite jedinečnú možnosť previesť sa na historickom vlaku zistiť viac E-BIKE
NA LIPTOVE
Cykloregión s rozsiahlou sieťou nabíjacích staníc pre elektrobicykle, v ktorých si vaše e-biky nabijete pohodlne a bezplatne. zistiť viac

TOP cyklotrasy v regióne

Na Liptove nájdete veľa cyklotrás rôznych dĺžok, náročností a povrchov a preto sme pre vás vybrali tie najkrajšie a najzaujímavejšie cyklotrasy v tomto regióne.

Navštívte cyklo podujatia


Dôležité informácie / Neprehliadnite


Naši partneri