Domov Koliba Liptov GOTHAL

Koliba Liptov GOTHAL

Či prichádzate z wellnessu, zo svahu, z Vodného sveta alebo len tak prechádzate okolo rezortu Gothal, v Kolibe Liptov ste srdečne vítaní. Ak odbočíte z hlavného ťahu medzi Ružomberkom a Donovalmi v Liptovskej Osade ku Gothalu, určite túto zastávku neoľutujete. Pohodlie a čaro okolia si vychutnáte aj vďaka architektúre v drevenom štýle s tradičnými ozdobami a ornamentami charakteristickými pre Liptov v nápaditej kombinácii s modernými interiérovými prvkami.

No najviac si určite pochutnáte na tradičných slovenských špecialitách ako baraní guláš, jelení steak s zelerovým pyré, teľacie líčka so zemiakovou kašou, pečený diviak s červenou kapustou, strapačky s jahňacím mäsom, zemiakové šúľance s makom či dukátové buchtičky s vanilkovým krémom.

Á la carte zóna s uzavretou terasou

Využitie: servírovanie jedál podľa jedálneho lístka, teda Á la carte spoločenské udalosti: svadby, rodinné oslavy, promócie, firemný obed

Otváracia doba: 8.00 – 21.00 hod.

Podávanie Á la carte: 12.00 – 16.00 hod.

Vašich návštev sa nikdy neprejeme. Radi v tejto časti privítame všetkých neubytovaných okoloidúcich návštevníkov v čase otváracích hodín.

Ak vás však čaká nejaká spoločenská udalosť, sme pripravení vás u nás pohostiť. Je len na vás, či si celú oslavu vychutnáte vo vnútri, na uzatvorenej terase alebo využijete aj vonkajší priestor, kde sa dá so šéfkuchárom grilovať, údiť či variť guláš v kotlíku pre uzavretú skupinu. Priestor medzi kolibou a potokom je ideálnou voľbou, ak chcete pridať jedlu štipku zážitku.

Bufetová zóna

Kapacita: 44 stoličiek

Využitie: servírovanie raňajok, obedov a večerí formou bufetových stolov pre ubytovaných hostí

V priestore Bufetovej zóny sa nachádza krb a bufetové stoly, ktoré slúžia od rána do večera pre  ubytovaných hostí.

Lounge zóna

Kapacita: 6 stoličiek

Využitie: krátke pracovné stretnutia

V tejto pohodlnej zóne v blízkosti recepcie máte možnosť absolvovať krátke pracovné stretnutia a vybaviť bezodkladné pracovné záležitosti flexibilne aj počas dovolenky.

Salónik

Kapacita: 20 stoličiek

Využitie: uzavreté skupiny: školenia, pracovné obedy, meetingy, degustácie, rodinné oslavy, a pod.

Využitie salónika a možnosti sedenia sú rôzne. Salónik je reprezentatívnym priestorom, v ktorom sa môžete súkromne porozprávať s vašou spoločnosťou pri dobrom jedle. Miestnosť sa dá ľahko uzatvoriť a už čoskoro ju plánujeme využívať aj ako rumovo – koňakovú dominantu na podávanie degustačného menu za účasti someliéra.

Galéria

Kapacita: 24 stoličiek

Využitie: posedenie pri víne v príjemnom prostredí

Z Bufetovej časti sa dostanete do Galérie na 1. poschodí, ktorá je ideálnym miestom na posedenie pri víne vo večerných hodinách. Naservírujeme vám k nemu dobrú hudbu a doplnky ako kryštálový luster, škridľová strecha a masívny znížený strop budú už len čerešničkou na torte pri umocňovaní nóbl štýlu.

Vonkajšia letná terasa

Kapacita: 32 stoličiek

Využitie: posedenie na čerstvom horskom vzduchu pre ubytovaných aj okoloidúcich hostí

Najlepšie chutí dobré tradičné slovenské jedlo s výhľadom na slovenské hory. Preto je vám v rezorte Gothal k dispozícii aj Vonkajšia terasa vždy, keď to počasie dovolí– približne od apríla/mája až do septembra.

Reštaurácia je prístupná nielen pre blízko ubytovaných hostí v Apartmánovom dome Smrek a v priľahlých, dobových chalupách, ale aj pre návštevníkov Vodného sveta. Okoloidúcim pocestným, zvedavcom či motoristom, ktorí prechádzajú autom týmto ťahom, stačí len odbočiť z hlavnej cesty a môžu sa tešiť na dobré jedlo.


Mapa areálu

Kolibu LIPTOV nájdete po pravej strane na hlavnej ceste do Liptovskej Lúžnej. Pred Kolibou sa nachádza veľké parkovisko.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Kde jesť a piť v blízkosti:

všetky miesta kde jesť a piť

Aktivity a relax v blízkosti:

všetky zážitky a relax

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov