Domov Reštaurácia Liptovský dvor

Reštaurácia Liptovský dvor

10% ZĽAVA na jedlá a nápoje z jedálneho lístka.

 

Zľava je poskytnutá z celého účtu nad 30 €. Liptov Region Card je potrebné preukázať pri objednávke, pred platbou.

Zažite chuť Liptova

Vychýrená a oceňovaná gastronómia hotela si zakladá na čerstvosti, sezónnosti, kvalitných surovinách a slovenskej tradícii. O to, aby zo slovenskej kuchyne vzniklo umelecké dielo na tanieri, sa postará talentovaný Peter Bracho a jeho tím, ktorý tu pôsobí ako šéfkuchár už viac ako 5 rokov. Je držiteľom ocenení Majster kuchár SR 2016/2017 a víťaz piateho ročníka Interregional Culinary Cup of European Regions 2019. V minulosti varil vo Viedni, v Nemecku, v reštaurácii michelinského šéfkuchára Pavla Pospíšila či u Jaroslava Žideka. Tiež sa angažoval na rozbehnutí reštaurácie Warhol’s Bar & Bistro na EXPO 2020 v Dubaji – v Slovenskom pavilóne.

Počas teplých dní sa usaďte na slnečnej terase s nádherným výhľadom na areál hotela a okolité kopce Nízkych Tatier za zvuku zurčiaceho potoka Štiavnica a spevu vtákov. Vychutnajte si osviežujúcu limonádu z domácich sirupov alebo vychladené pivo zo štiavnického pivovaru ERB.

Počas zimných mesiacov si v pohodlných kreslách Lobby baru spolu s priateľmi vychutnajte rodinnú a pohodovú atmosféru. Doprajte si lahodné slovenské víno z ponuky alebo na Slovensku praženú kávu Ebenica s chutným dezertom.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov