Domov Reštaurácia Strachan Family

Reštaurácia Strachan Family

10% ZĽAVA na jedlá a nápoje z jedálneho lístka

 

Zľava je poskytnutá z celého účtu. Liptov Region Card je potrebné preukázať pri objednávke, pred platbou.

Strachan Family Jasná je hotel s reštauráciou priamo na zjazdovke Lúčky v stredisku Jasná Nízke Tatry. Užite si príjemné chvíle v hotelovej á la carte reštaurácii so špecialitami z ponuky v domácej atmosfére. Kvalita jedla je v hoteli Strachan Family Jasná absolútnou prioritou. Varia čerstvé jedlá z prírodných a zdravých surovín.

Reštaurácia na svahu

Užite si príjemné chvíle v á la carte reštaurácii so špecialitami v domácej atmosfére. Kvalita jedla je ich absolútna priorita. Varia čerstvé jedlá z prírodných a zdravých surovín. Ak potrebujete špeciálnu diétu, pripravia Vám aj bezlepkové alebo bezlaktózové jedlá. A čo je najdôležitejšie, všetky jedlá sú pripravené s láskou.

Ak nám práve praje počasie, môžete využiť sedenie na terase v tulivakoch. V mrazivej zime oceníte posedenie v celkom novej reštaurácií či Apres ski s kapacitou až 120 miest.

Ubytovanie

V Hoteli Strachan Family Jasná PRIPRAVUJÚ 20 rodinných izieb, vhodných pre rodiny s deťmi, páry, ľudí hľadajúcich oddych, horských nadšencov, gurmánov, tradicionalistov a všetkých, ktorí majú radi moderné čisté tvary a vyžitie v prírode. Vyberte si svoje osobné malé kráľovstvo pre pobyt v Hoteli Strachan Family Jasná.

Hotel sa nachádza priamo na zjazdovke, preto prosíme – v zimnej sezóne mať pri príjazde k dispozícii snehové reťaze.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov