Domov Hotel Tri studničky

Hotel Tri studničky

Reštaurácia Tri studničky

Štýlová reštaurácia Tri studničky vás prevedie gastronomickými zážitkami, ktoré kombinujú tradície a fantáziu. Naprieč ročnými obdobiami budete zvádzaní farebným spektrom chutí a vôní, ktoré potešia všetky vaše zmysly. Jedlá sú pripravované z kvalitných surovín s citom a empatiou. Dôraz sa kladie na maximálnu kvalitu zostavovaného menu, pričom ich príprava a mnohé ingrediencie sú úzko späté s Feng Shui filozofiou.

Netypické architektonické riešenie reštaurácie ešte viac zdôrazní priateľskú atmosféru nevtieravej prestíže a presvedčivej kvality. Celková pozitívna energia nasiaknutá v celom interiéri spolu s gurmánskym menu zostaveným samotným šéfkuchárom vás povzbudí na celý zvyšok dňa.

Ak sa rozhodnete pre špeciality z našej kuchyne, v ponuke nájdete jahňacinu, teľacinu a bryndzu priamo z biofarmy, taktiež kvalitnú kuracinu a syry z rodinnej biofarmy.

Priamo v kuchyni šéfkuchára sa vyrábajú tie najlepšie cestoviny, pirohy či noky a zahryznúť si u nás môžete do vždy čerstvého chrumkavého chleba rovno z dielne nášho tímu. Potrite si ho čerstvým domácim maslom a medom od lokálnych dodávateľov. Milovníci rýb si prídu na svoje pri rybách ulovených z lokálnych rybníkov, dochutených bylinkami z našej záhradky. Máte ich radšej údené? Ochutnajte našu špecialitu, ryby vyúdené priamo u nás čerešňovo-bukovým drevom.

Nechajte si u nás popriať dobrú chuť a príďte k nám nakŕmiť všetky svoje zmysly.

Po výdatnom jedle spojenom s gastronomickým zážitkom si užite lyžovačku v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku – Jasná Nízke Tatry.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia