Domov Reštaurácia Hotel Tri studničky

Reštaurácia Hotel Tri studničky

Gastronómia kombinujúca tradíciu s fantáziou

Štýlová reštaurácia Tri studničky v Adult friendly hoteli vás prevedie gastronomickými zážitkami, ktoré kombinujú tradície a fantáziu. Naprieč ročnými obdobiami budete zvádzaní farebným spektrom chutí a vôní, ktoré potešia všetky vaše zmysly. Jedlá sú pripravované z kvalitných surovín z rodinnej biofarmy. Priamo v kuchyni šéfkuchára Tomáša Vitanovca sa vyrábajú tie najlepšie cestoviny, pirohy či noky a čerstvý chrumkavý chlieb. Potrite si ho čerstvým domácim maslom a medom od lokálnych dodávateľov. Milovníci rýb si prídu na svoje pri rybách ulovených z lokálnych rybníkov, dochutených bylinkami zo záhradky.

Netypické architektonické riešenie reštaurácie ešte viac zdôrazní priateľskú atmosféru nevtieravej prestíže a presvedčivej kvality. Celková pozitívna energia nasiaknutá v celom interiéri spolu s gurmánskym menu zostaveným samotným šéfkuchárom vás povzbudí na celý zvyšok dňa.

Nechajte si u nás popriať dobrú chuť a príďte k nám nakŕmiť všetky svoje zmysly. Po výdatnom jedle spojenom s gastronomickým zážitkom si užite lyžovačku v najväčšom lyžiarskom stredisku na Slovensku – Jasná Nízke Tatry. Reštaurácia je vďaka svojej priestrannosti rovnako ideálnym miestom pre usporiadanie svadieb či iných špeciálnych podujatí.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov