Domov Marino restaurant & pizzeria

Marino restaurant & pizzeria

Naša reštaurácia je zameraná hlavne na taliansku kuchyňu, samozrejmosťou sú ale i jedlá svetovej a modernej gastronómie.

Reštaurácia sa skladá z reštauračnej a kaviarenskej časti, a salónika, vhodného aj pre rodinné oslavy, firemné meetingy, svadby a rôzne školenia. Jedálny lístok  pre Vás zostavil náš šéfkuchár Janko Rajniak.

Celý tím, ktorý sa stará o Vaše pohodlie a kvalitné jedlá, Vám praje nech je Vám u nás hlavne príjemne a odchádzate spokojní. Každý deň robíme všetko preto aby bol dôvod navštíviť nás znova.

Sme mladý tím, ktorý baví nielen pestrosť gastronómie ale i práca s ľuďmi.  Kuchyňu vedie mladý ambiciózny šéfkuchár Janko Rajniak, ktorý sa stará o zostavovanie Alla carte – jedálneho lístka, denného menu ako i objednávky surovín, kde dbá hlavne na kvalitu. Keďže sa zameriavame na taliansku kuchyňu, snažíme sa používať ingrediencie daného typu kuchyne čo najviac. Pod vedením Jána Rajniaka nájdete ďalších šikovných kuchárov: Vladimír Čurný, Miroslav Hrbko či pizzeristov Roman Kubo a Vladimír Andreutti.

O Vaše pohodlie a servis sa starajú: Adriana Jarabová, Janka Kolosová,, Deniska Húleková, Kristínka Radenová , Saška Pačinová, Sonička Špircová ako aj naše šikovné brigádničky 🙂

Ak ste našu reštauráciu navštívili, radi uvítame Vaše názory na náš tím na facebookových recenziách.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia