Domov Kúpele Lúčky

Kúpele Lúčky

Prameň zdravia na Liptove

História kúpeľov sa píše od roku 1761, kedy bola postavená prvá kúpeľná budova. Rozhodujúcu úlohu pri komplexnej kúpeľnej liečbe zohráva termálna liečivá minerálna voda, ktorá má teplotu 32 ° C a 37 ° C.

Kúpele ako súkromné zdravotnícke zariadenie poskytujúce služby kúpeľnej zdravotnej starostlivosti dbajú najmä na zvyšovanie kvality procesov poskytovania zdravotníckych služieb. Ich cieľom je zlepšenie zdravotného stavu klientov – pri liečbe a prevencii ochorení v zmysle platného indikačného zoznamu. Presadzujú zároveň spoločensky zodpovednú víziu uplatnenia služieb kúpeľníctva v celkovom systéme zdravotníckych zariadení na Slovensku. S cieľom zlepšovania zdravotného stavu obyvateľstva. Vzhľadom na ústavnú formu poskytovania kúpeľnej zdravotnej starostlivosti dbajú tiež na aktívnu kontrolu a pozitívny rozvoj doplnkových služieb. A to najmä ubytovania, gastronómie, voľnočasových služieb a kvality vnútorného a vonkajšieho prostredia kúpeľov.

Kúpele sú vhodné pre všetky vekové kategórie, ponúkajú rôzne druhy pobytov – liečebné, liečebno-preventívne, víkendové, seniorské, programové pre ženy a pre mužov, turistické, pobyty zamerané na liečbu osteoporózy, lyžiarske, redukčné, silvestrovské, veľkonočné.

Vedenie spoločnosti sa snaží prispôsobovať svoju ponuku požiadavkám svojich zákazníkov a pre zvýšenie ich záujmu robí rozličné akcie.

Každoročným zvyšovaním kvality poskytovaných služieb sa kúpeľom darí prilákať čoraz väčšie množstvo zákazníkov, pretože všade vo svete platí, že „najlepšia reklama je spokojný klient“.

Prosím, pre zobrazenie videa, akceptujte cookies pre marketing.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov