Domov Wellness v Dependance Liptov – Kúpele Lúčky

Wellness v Dependance Liptov – Kúpele Lúčky

V suteréne Dependance Liptov *** sa nachádza Wellness. Jeho súčasťou je Jacuzzi so slanou vodou pripravenou z morskej soli, fínska saunainfrasauna a ochladzovacia kaďa.

Vo wellness si klienti môžu vychutnať kombináciu slanej vody v Jacuzzi a saunovania vo fínskej saune a infrasaune. Tu poskytujeme možnosť objednať si celé Wellness na 60 minút, ako bonus pri objednávke pre 2 osoby dostanú klienti Sekt 0,33 l.

V prírodnom prostredí Kúpeľov Lúčky na Vás čaká celoročne otvorený AQUA – VITAL PARK, ktorého súčasťou je vonkajší rekreačný bazén s teplotou vody 28– 33 °C s rozličnými atrakciami (vzduchové sedadlá, protiprút, vzduchové lehátka, vodná čaša, chrliče vody, podhladinové osvetlenie), vonkajší sedací bazén s liečivou minerálnou vodou s teplotou 36 – 38°C.K dispozíí je aj delený vnútorný liečivý minerálny bazén s teplotou vody 33 –35°C.

Liečivá termálna minerálna voda, ktorá už mnohým prinavrátila zdravie, pochádza z dvoch vrtov s teplotou 32 °C a 37 °C. V kúpeľoch sa liečia choroby pohybového ústrojenstva, ženské choroby , onkologické choroby, nervové ochorenia, , choroby z povolania, choroby tráviaceho ústrojenstva, choroby z poruchy látkovej výmeny a žliaz s vnútornou sekréciou, netuberkulózne choroby dýchacích ciest aj osteoporóza. Návštevníci si môžu zakúpiť veľké množstvo doplnkových liečebných procedúr, ktoré vykonáva kvalifikovaný zdravotnícky personál. V kúpeľnom parku je v letnom období v prevádzke minigolf, bowling a tenisové kurty.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov