Domov Kalendár podujatí Turistika Zelený Chopok 2022
Toto podujatie sa už skončilo

Zelený Chopok 2022

Čistenie priestorov strediska a sadenie stromčekov v Jasnej

Z LÁSKY K HORÁM MYSLÍM NA BUDÚCNOSŤ.

Milovníci hôr sa môžu tešiť už na JEDENÁSTE pokračovanie obľúbeného čistenia zjazdoviek a sadenia stromčekov na svahoch v Jasnej, ktoré sa uskutoční v piatok 27.05. 2022 v stredisku Jasná.

Vychutnajte si deň v pohybe na čerstvom horskom vzduchu, stretnite ľudí, ktorí milujú hory a zabavte sa v priateľskej atmosfére. Počas dňa sa budú čistiť zjazdovky a okolie strediska od skál a odpadkov. Okrem čistenia sa budú vysádzať aj stromčeky na Zadných vodách. Tak ako vždy sa do Zeleného Chopka môžu zapojiť dobrovoľníci zo severnej aj južnej strany Chopku.

Na severnej strane sa ráno stretneme pri registrácii pri Happy Ende na Bielej Púti. Následne Vás vedúci skupín rozdelia do menších skupiniek a rozdelia sa jednotlivé úlohy. Na obed sa všetci stretneme opäť v Happy Ende na Bielej Púti.

Na južnej strane prebehne ranná registrácia v lokalite Krupová. Odtiaľ budú dobrovoľníci postupovať zberom odpadkov smerom na Kosodrevinu, kde si  vychutnajú spoločný obed a nádherné výhľady z terasy na Kosodrevine.

Pre každého účastníka ZADARMO:

  • Obed v reštaurácii Happy End Biela Púť / Kosodrevina
  • Jednodňový lístok  na lyžovačku 
Registrácia

Účasť na akcii Zelený Chopok je potrebné potvrdiť VOPRED na mailovú adresu marketing@jasna.sk , do mailu uviesť: meno a priezvisko, vek, miesto nástupu sever/juh.

Program
  • 08.00 – 09.00  registrácia účastníkov v Happy Ende Biela Púť (Chopok Sever) / Krupová (Chopok Juh)
  • 09.00 – 12.00  čistenie priestorov strediska, sadenie stromčekov
  • 12.00 – 14.00  obed v reštaurácii Happy End/ Kosodrevina

Prosím, pre zobrazenie videa, akceptujte cookies pre marketing.

Plánovač Liptov