Domov Kalendár podujatí Turistika Špacír za magurskými bylinkami
Toto podujatie sa už skončilo

Špacír za magurskými bylinkami

Na Chate Magurka je v júni 2023  pre vás pripravený historicky prvý víkend v duchu prírodného turizmu, plný zaujímavých a poučných besied, krásnej prírody, skvelých ľudí a pohody – „Špacír za magurskými bylinkami“. Podujatie je vhodné aj pre aktívne rodiny s deťmi, ktoré sa  s nami podozvedajú niečo nové.

Program

V prvý večer sa môžete tešiť na zaujímavé besedy zamerané na prírodný turizmus, zonáciu NP, ochranu prírody s Karolom Kaliským a jeho filmami o skutočnej slovenskej prírode.

O hlavný bod programu sa v druhý deň (v sobotu) postará Zuzka Kaliská, s ktorou sa spoločne vydáte na špacír za magurskými bylinkami. Čaká Vás túra okolím Magurky s odborným výkladom o miestnej flóre a faune doplnený príhodami zo života na Magurke.

Celý program uzavrie v sobotu večer samotný riaditeľ NAPANT – Marek Kuchta s besedou a diskusiou na tému „Smerovanie Národného Parku Nízke Tatry“ , kde sa s Vami podelí aj o svoje myšlienkové pochody.

Ubytovanie a strava

Sú zahrnuté v cene pobytu. Na Chate Magurka Vás čaká počas celého pobytu štandard na izbách s vlastnou kúpeľňou. Počas celého podujatia „Špacír za magurskými bylinkami“ máte o stravu postarané formou polpenzie (raňajky formou teplého a studeného bufetu + večere). V priebehu dňa je k dispozícii naša reštaurácia s domácou kuchyňou a bar (tiež s domácim?).

CENA :              120,00 EUR/dosp. os./ pobyt

66,00 EUR/dieťa 4-15r./ pobyt

zahŕňa – ubytovanie na 2 noci s polpenziou, aktivity podľa programu; nezahŕňa – miestnu daň (0,60 EUR/os/noc)

REZERVÁCIA:
Pobyt v termíne 23. – 25.06.2023 (Pi – Ne) s celým programom a stravou je možné si rezervovať LEN na:

tel. č. +421903704444

mail : info@magurka-liptov.sk

Miesta sú voľné len do obsadenia celej chaty.

Tešíme sa na vás!

Plánovač Liptov