Domov BIKE SMILE – Požičovňa bicyklov a elektro bicyklov

BIKE SMILE – Požičovňa bicyklov a elektro bicyklov

U nás máte zľavu s Liptov Region Card!

10% ZĽAVA na služby požičovne.

Odporúčaná telefonická rezervácia na +421 915 072 010. Zľava platí počas celej letnej sezóny.

Cyklo obchod, servis a kvalitne vybavená požičovňa klasických a elektrických bicyklov, ponúkajúca prevažne bicykle značky SCOTT. Ako prvá požičovňa má v ponuke i detské veľkosti elektro-bicyklov, ktoré v požičovniach v regióne chýbali. Požičovňa spolupracuje s viacerými hotelmi v regióne. V prípade, že ste ubytovaní v jednom z partnerských hotelov, vedia vám bicykle pristaviť na recepcii hotela.

Požičovňa ponúka nasledovné typy bicyklov:

ROXTER 26″ 610 KIDS M

Rada Future Pro predstavuje chytré MTB riešenie pre všetkých juniorov, ktorí sa rozhodli odložiť detský bicykel a začínajú sa sústrediť na väčšie ciele. Juniorský horský bicykel SCOTT Roxter 610 je pripravený poskytnúť deťom oporu a prebudiť v nich vášeň k športovým výkonom. Hliníkový rám veľkosti 26“, kotúčové brzdy a dostatočný počet prevodov. To je to čo mladý cyklista potrebuje.

Roxter 26" 610 kids M

ROXTER ERIDE 24 KIDS S

Naše odpoveď na klasický problém – rodičia na ebikoch a deti na klasických bicykloch. Ako prvá požičovňa ponúkame ebiky v detských veľkostiach pre všetkých juniorov, ktorí by chceli vyskúšať trochu cyklistického elektrosveta dospelých. Zábava, spoľahlivosť, nenápadný design – deti a juniori sa budú predháňať, aby mohli Roxter eRide 24 a 26 vyskúšať.

Roxter eRide 24" kids S

ROXTER ERIDE 26 KIDS M

Naše odpoveď na klasický problém – rodičia na ebikoch a deti na klasických bicykloch. Ako prvá požičovňa ponúkame ebiky v detských veľkostiach pre všetkých juniorov, ktorí by chceli vyskúšať trochu cyklistického elektrosveta dospelých. Zábava, spoľahlivosť, nenápadný design – deti a juniori sa budú predháňať, aby mohli Roxter eRide 24 a 26 vyskúšať.

Roxter eRide 26" kids M

ASPECT ERIDE 40 XL

Prevetrajte modely E-bike Sport od značky SCOTT s pohodlnou a spoľahlivou geometriou v rôznorodom teréne. Modely SCOTT Aspect eRide 30 a 40 predstavujú preverenú technológiu elektrickej podpory v pohodlnom off-road prevedení. Na Aspectoch eRide s elektropohonom a integrovanou 500 Wh batériou Bosch môžete tráviť v teréne celé hodiny v plnej sile. Oba modely sú osadené na 29“ kolesách a vidlici so 120mm zdvihom.

Aspect eRide 40 XL (model 2019)

SCALE 980 M

Novú radu Scale od značky SCOTT tvorí 11 modelov so 100mm zdvihom prednej vidlice, dostupných s kolesami o rozmeroch 27,5″ i 29″. Pre našu požičovňu sme vybrali hardtaily s geometriou inšpirovanou pretekmi najvyššej úrovne s 29“ kolesami. Verzia SCOTT Scale 980 je vybavená vidlicou RockShox s možnosťou regulácie módu tlmenia a systémom zamykania SCOTT RideLoc Remote. Ľahký hliníkový rám, spoľahlivé kotúčové brzdy a 12-násť rýchlostná kazeta robia z tohto bicykla ideálneho spoločníka na kratšie aj dlhšie výlety.

Scale 980 M

ASPECT ERIDE 930 S

Prevetrajte modely E-bike Sport od značky SCOTT s pohodlnou a spoľahlivou geometriou v rôznorodom teréne. Modely SCOTT Aspect eRide 930 predstavujú preverenú technológiu elektrickej podpory v pohodlnom off-road prevedení. Na Aspectoch eRide s elektropohonom a integrovanou 500 Wh batériou Bosch môžete tráviť v teréne celé hodiny v plnej sile. Oba modely sú osadené na 29“ kolesách a vidlici so 120mm zdvihom.

Aspect eRide 930 M

STRIKE ERIDE 940 L

Prevetrajte modely E-bike Sport od značky SCOTT s pohodlnou a spoľahlivou geometriou v rôznorodom teréne. Modely SCOTT Strike eRide 940 predstavujú preverenú technológiu elektrickej podpory v pohodlnom plneodpruženom prevedení.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia