Domov BIKE SMILE – Požičovňa bicyklov a elektro bicyklov

BIKE SMILE – Požičovňa bicyklov a elektro bicyklov

U nás máte zľavu s Liptov Region Card!

10% ZĽAVA na služby požičovne.
Odporúčaná telefonická rezervácia na +421 915 072 010. Zľava platí počas celej letnej sezóny.

Cyklo obchod, servis a kvalitne vybavená požičovňa klasických a elektrických bicyklov ponúka prevažne bicykle značky SCOTT, Crussis a Aspect.

Požičovňa má v ponuke i detské veľkosti elektrobicyklov, ktoré v požičovniach v regióne chýbali. Požičovňa spolupracuje s viacerými hotelmi v regióne. V prípade, že ste ubytovaní v jednom z partnerských hotelov, bicykel vám môžu pristaviť na recepcii hotela.

Možnosť požičať si sedačku alebo cyklovozík pre najmenších alebo zarezervovať si skupinový výlet s inštruktorom. V Bike SMILE nájdete aj vyhradenú zónu na self-servis so základným náradím, kompresorom, lepením či nabíjacími stanicami. V požičovni si môžete tiež zakúpiť náhradné diely, cyklo doplnky, oblečenie a iné.

CENTRUM SMILE je otvorené celoročne. Outdoorový obchod je k dispozícii počas celého roka, v lete požičovňa bicyklov a v zime lyžiarska a snowboardová škola, požičovňa lyží a snowboardov, služby skialpového centra a lyžiarskeho servisu. Servis bicyklov v Bike SMILE je potrebné objednať vopred telefonicky na telefónnom čísle +421 915 114 041.

CENNÍK 2021

image.png

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov