Domov Šport mix Ružomberok

Šport mix Ružomberok

Cyklistika

Šport mix je obchod zameraný na bicykle, najmä značky Kellys, Dema a Cube. Medzi bicyklami nájdete aj ďalšiu slovenskú značku Liberty, od ktorej ponúkajú bicykle klasické ale aj elektrobicykle.

Silnejšie elektrobicykle Vám ponúknu prostredníctvom všetkých spomínaných značiek. Prevažne sú tu montované motory Shimano a Bosch, ktoré zabezpečujú dostatočnú pomoc aj v ťažkom teréne. Všetky bicykle pripravia na konkrétneho zákazníka zmontovať, poprípade aj doručiia na adresu zákazníka.

Servis bicyklov

Keďže k bicyklu patrí aj servis, mechanici každoročne absolvujú množstvo školení. Tie posledné absolvované môžeme spomenúť Shimano, Bosch, Mavic a FSA. Ponúkajú možnosť diagnostiky na systém Shimano Di2, alebo na motory Bosch.

Ostatné športy

Ďalšou položkou, ktorú viete v Šport mix dostať sú niektoré menšinové športy ako florbal, šípky a stolný tenis.

Pre organizátorov spoločenských či športových podujatí ponúkajú možnosť urobiť medajle, alebo rôzne poháre a plakety pre danú akciu.

Samozrejmosťou je aj podpora rozvoju športu v regióne Liptova. Sponzorujú vicemajstra Slovenska Mateja Ulíka, ktorý odjazdil na ich bicykloch 4 sezóny v kategóriách XC a cestná cykllistika.

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov