Domov ZOO Kontakt

ZOO Kontakt

Jedinečná ZOO KONTAKT na Slovensku je miestom, kde sa návštevníci zoznámia so svetom zvierat úplne zblízka. Len v ZOO v Liptovskom Mikuláši, priamo pri obľúbenej Tatralandii, zažijú návštevníci priamy kontakt so zvieratami, ktoré sa narodili v ľudskej opatere a bez človeka by v prírode neboli schopné prežiť. V kontaktnej ZOO čaká na návštevníkov viac ako 400 zvierat, od bežných druhov až po exotické. ZOO plná zážitkov je otvorená 365 dní v roku.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

  1. Najlepsia Zoo, v ktorej sme boli. Prijemni ludia, ktorí sa s laskou staraju o svoje zvierata, vedia o nich aj putavo porozpravat alebo predviest male predstavenie.
    Originalne, napadito vytvorene prostredie, akoby mini mestecko, kde nechyba namestie, ulicka plna kvetov, vlacik…. Boli sme velmi milo prekvapeni a odchadzali spokojni. Urcite uzasne miesto pre deti aj dospelych. A ak by nahodou zacalo prsat, pre navstevnikov su pripravene velke zlte dazdniky 🙂

  2. Veľké sklamanie. A na to čo ponúkajú pridrahé vstupné. Celý areál aj s tatrapolisom sme prešli za 2 hodiny. Aj deti boli sklamané. Odporúčame radšej Košickú zoo za 1/3 cenu a krásny zážitok.

  3. Bolo to veľmi zaujímavé, až na to, že po dlhom čakaní v horúčave pri vstupe do prvej ohrádky nám nebolo dopredu oznámené, že s malými deťmi tam nemôžeme vojsť, aby sme tak dlho nečakali s dvojročným dieťaťom 😒. Keď sme to patrične okritizovali, personál pri pokladni (jeden asi 20 ročný mládenec s dievčaťom a trochu ďalej ďalšia slečna) škodoradostným úsmevom nám povedali, že čo sa nám nepáči, za naše 2 ročné dieťa sme vstupné neplatili. Povedali sme, že sme sem neprišli kvôli nám s 80 ročnou babkou, ale kvôli malému dieťaťu. Keďže sme si dieťa nemohli zobrať dovnútra, ani my sme si vstupné v tej časti nemohli využiť. Opätovali nám to s ďalším škodoradostným až drzím úsmevom, že ak sa nám niečo nepáči, aby sme to povedali šéfovi. Za takú vstupnú cenu pre štyroch dospelých (52€), pričom ani 80 ročný dôchodca nemá žiadnu zľavu, zaslúžili by sme si minimálne profesionálny prístup personálu, správnu komunikáciu s klientami a keď vidia v rade rodičov stáť s malými deťmi, pričom vedia, že ich nemôžu dovnútra pustiť, mali by ich dopredu o tom informovať a nenechať ich v 31 C hirúčave stáť v rade na slnku.

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov