Domov Hurricane Factory – lietanie v aerodynamickom tuneli

Hurricane Factory – lietanie v aerodynamickom tuneli

U nás máte zľavu s Liptov region card!

20 % ZĽAVA na produkt Hurricane a produkt Hurricane L

HURRICANE FACTORY

Netradičný adrenalínový a predsa bezpečný šport a zábava pre každého. V presklenej letovej komore o priemere 4,3 metra a výške neuveriteľných 14 metrov prúdi vzduch rýchlosťou až 270 km/h. Ty však lietaš v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom skúsených inštruktorov. Nepotrebuješ žiadne predchádzajúce skúsenosti ani špeciálnu fyzickú zdatnosť.

Lietanie je vhodné pre všetky fyzicky zdravé osoby od 5-tich rokov.

Balíček Hurricane – Najobľúbenejší balíček lietania v Hurricane Factory! Obsahuje 3 minúty letového času rozdelené do dvoch 2 minútových letov pre jednu osobu, inštruktáž, zapožičanie výstroje a adrenalínový taxík.

Balíček Hurricane L – Balíček obsahuje 6 minút letového času rozdelené do troch letov pre jednu osobu, inštruktáž, zapožičanie výstroje a adrenalínový taxík.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

  1. Zážitok úžasný! Veľká vďaka patrí p. Tomášovi Kunovi. Prvý let – na jeho tvári úsmev, v mojich očiach smrť, druhý let – na jeho tvári úsmev, v mojom srdci radosť. Neverila som, že v mojich 67 rokoch zažijem ešte niečo také fantastické. Ešte raz vďaka. Prajem vám veľa síl v rozdávaní radosti ľuďom ako ja.

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia