Domov Reštaurácia Holiday Village Tatralandia

Reštaurácia Holiday Village Tatralandia

Kvalitné potraviny a láska k jedlu – na tom si v Holiday Village Tatralandia zakladáme.

Ochutnajte tradičnú kuchyňu v originálnom podaní a s moderným prevedením. Dlhoročný šéfkuchár reštaurácie s obľubou varí domáce aj zahraničné chuťovky, čím ulahodí každému vyberavému jazýčku.

Štýlová reštaurácia sa nachádza v centrálnej budove pri recepcii komplexu Holiday Village Tatralandia. Reštaurácia s útulným interiérom dokáže nasýtiť až 196 stravníkov naraz.

Základom každého dňa sú raňajky. V kuchyni vám naservírujú skutočne bohatý začiatok dňa vo forme švédskych stolov. Obedy a večere sú podávané formou menu, ktoré sa nesie zvyčajne v duchu tradičných slovenských jedál. Tie navyše chutia ako z kuchyne starej mamy!

Pokiaľ obľubujete skôr rýchlejšie občerstvenie a letné dobroty z grilu, môžete sa prísť najesť do jednej z reštaurácií v Aquaparku Tatralandia, alebo si zorganizujte vlastnú grilovačku pred chatkou. Záhradné grily a ohniská v objekte sú vám plne k dispozícii. Ďalšie možnosti stravovania nájdete priamo v areáli Aquaparku Tatralandia.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

  1. S návštevou reštaurácie Holiday Village Tatralandia sme boli mimoriadne spokojní.
    Veľmi milo nás prekvapil prístup čašníka Jožka, ktorý nám svojim správaním a profesionalitou spríjemnil čas strávený v reštaurácii, a vďaka ktorému sme boli ochotní prepáčiť aj drobné nedostatky.

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov