Domov Reštaurácia Penzión Zivka

Reštaurácia Penzión Zivka

Penzión Zivka sa nachádza v Závažnej Porube, len 5 minút od mesta Liptovský Mikuláš. Okrem príjemného ubytovania je v penzióne reštaurácia, či wellness, vhodné pre rodiny s deťmi, páry, ale aj viac členné zájazdy.

Okolie penziónu ponúka široké možnosti na šport, relax, turistiku, ale aj zábavu. Napríklad v zime, je v blízkosti penziónu lyžiarske stredisko Ski Centrum Opalisko, ktoré taktiež ponúka zľavy s Liptov Region Card.

Reštaurácia

Kuchyňa, ktorá ma šarm

Príjemné a spoločenské posedenie pri obede alebo večeri.

Vychutnajte si Vaše obľúbené jedlo, nápoj či dezert v priestrannom prostredí.

Penzión Zivka ponúka samostatnú spoločenskú miestnosť do 20 osôb vhodnú aj pre rodinné oslavy a firemné školenia. Taktiež je Vám k dispozícii spoločensko-kongresová miestnosť s kapacitou až 50 osôb. Preto veľmi radi pre Vás pripravíme oslavy, životné jubileá, krstiny, kary, promócie, firemné posedenia, ale aj malé svadby do 50 osôb.

Ubytovanie

Penzión Zivka ponúka príjemné a moderné ubytovanie na Liptove. K dispozícii sú dvoj lôžkové, troj-lôžkové izby s možnosťou prístelky.

Doprajte si oddych v moderne zariadených izbách. Každá izba je štandardne vybavená posteľami, písacím stolíkom s dvoma stoličkami, lampami. Pohodlná pohovka na sledovanie TV, ktorá slúži ako prístelka. Súčasťou každej izby je LCD televízor, rádio budík a možnosť Wi-fi pripojenia na internet. Všetky izby sú nefajčiarske. Možnosť fajčenia je na balkóne, pokiaľ ho izba má. V penzióne Zivka sú vítaní aj Vaši štvornohí miláčikovia, pokiaľ nerušia iných hostí a neničia vybavenie hotela.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov