Domov Reštaurácia v Alexandra Hotel

Reštaurácia v Alexandra Hotel

Hotelová reštaurácia ponúka posedenie v útulnej atmosfére pri krbe ktorý je jej súčasťou. Ponuku zaujímavých jedál v jedálnom lístku dopĺňa široký sortiment vín, alkoholických a nealkoholických nápojov, ktoré môžete konzumovať v prípade priaznivého počasia aj na letnej terase. Kapacita reštaurácie je 150 miest.

Pre ubytovaných hostí je možnosť výberu z polpenzie alebo plnej penzie.

Raňajky sú podávané formou švédskych stolov. 

Obedy sú podávané formou dvojchodového menu., Večere sú podávané formou bufetových stolov, hotel si vyhradzuje právo pri nízkej obsadenosti  podávať servírované večere. Vždy je pripravený bohatý šalátový bufet, ovocie a dezerty.

Reštaurácia je aj miestom pre slávnostné posedenia, rodinné obedy, či večere.  Našu ponuku jedálneho lístka vieme prispôsobiť požiadavkám hostí,  či už je to celiatická, vegetariánska, a výživná strava pre športovcov.

Lobby bar

Krásne ráno môžete začať v našom dennom bare s chutnou šálkou kávy Lavazza pri sledovaní Vášho obľúbeného programu alebo čítaní dennej tlače. V našej ponuke sa nachádza takisto široký výber čajov, lahodný zákusok alebo torta. Ak je počasie pekné, môžu si naši hostia posedieť na čerstvom tatranskom vzduchu letnej terasy ktorá je súčasťou Lobby Baru.

Disco bar

Hotelový nočný disco bar Vám ponúka možnosť prežiť aktívnu zábavu v rytme diskoték a príležitosť príjemne ukončiť náročný deň.  Zažite skvelú zábavu v rytme rôznych žánrov! Takisto sa môžete zabaviť aj pri živej hudbe.

Altánok

Najmä v letnom období môžete stráviť príjemný nezabudnuteľný čas pri šťavnatej grilovačke a tónoch živej hudby v altánku pred hotelom s kapacitou 70 miest. Jeho umiestnenie v príjemnom  lesnom prostredí priamo pri potoku ho predurčuje pre vonkajšie aktivity s možnosťou grilovania, opekania a pod. Altánok je ozvučený a v prípade chladnejšieho počasie sú k dispozícii plynové stojanové ohrievače.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov