Domov Krčma Váh – Pivný dom Liptova

Krčma Váh – Pivný dom Liptova

Pivný dom ponúka najväčší sortiment až 25 druhov čapovaného piva z rôznych remeselných, malých ale aj známych pivovarov zo Slovenska, Čiech a zahraničia. Autentickú atmosféru vytvorenú moderným a štýlovým prostredím obohacujú rôzne spoločenské podujatia, hudobné večery, vedomostné kvízy ako aj rôzne tematické večierky

História Krčmy Váh, nachádzajúcej sa v časti Vrbica patrí medzi najstaršie v Liptovskom Mikuláši. Tento podnik má takmer 100 ročnú históriu kedy na tomto mieste bolo prvé pohostinstvo s názvom Krčma Váh. V rokoch 2015 a 2016 prebehla rozsiahla rekonštrukcia celého podniku a to najmä interiéru. Vybudovala sa špičková výčapná technológia, ktorá je dodnes jednou z najkvalitnejších a najmodernejších. Krčma Váh disponuje starou pivnicou v podzemí kde sa skladuje pivo v stabilnej teplote a aj to prispieva ku kvalite všetkých čapovaných pív. 

V roku 2022 pribudla ku Krčme Váh moderná prístavba ponúkajúca nadčasové prostredie pre posedenie priateľov, rodiny ako aj pre organizáciu rôznych spoločenských podujatí až s kapacitou 100 osôb. 

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov