Domov PAINTBALL

PAINTBALL

Paintball je hra plná napätia, dobrodružstva a vzrušenia, ale predovšetkým je to SKUTOČNE SKVELÁ ZÁBAVA !!!

Vôbec nezáleží, či ste jednotlivec, partia kamarátov, alebo veľká firma – paintball si užije naozaj každý.

Paintball si môžete zahrať v našom ADRENALIN CENTRE kde je pre Vás pripravené veľké ihrisko a skúsená obsluha. Adrenalín Centrum sa nachádza v areáli vodného slalomu v Liptovskom Mikuláši.

V paintballe vždy hrajú dva tímy proti sebe. Ciele sa môžu líšiť. Raz musíte získať vlajku súpera, inokedy bránite vlastnú, alebo musíte eliminovať všetkých protihráčov. Hráč, ktorý je zasiahnutý guličkou, ktorá na ňom zanechá viditeľnú farebnú značku je vyradený z hry. Na priebeh hry dohliada rozhodca.

V areáli vodného slalomu sa okrem Paintballu nachádzajú aj ďalšie aktivity aktivity (rafting, adventure golf, lukostreľba,…) na jednom miesto a preto sme tiež ideálnym partnerom pre firemné hry a eventy.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

  1. Dobrý deň, radi by sme prišli k vám na školský výlet. Mali by sme záujem o paintball, no chceli by sme to mat niekde v lese aj s rôznymi prekážkami a úkrytom. Máte aj takéto priestory? Alebo je to niekde na otvorenom mieste?
    Ďakujem, Neupauerová

    1. Dobrý deň, posunuli sme vašu požiadavku na email, ktorý je v kontaktných údajoch. Čoskoro vás budú kontaktovať. S pozdravom Team VisitLiptov

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov