Domov Adventure Golf

Adventure Golf

Adventure Golf je miesto kde sa nájde pre každého niečo, či už ste rodina s deťmi, dobrodruh alebo adrenalínový nadšenec.

Môžete si zahrať paintball, zastrielať z luku alebo sa zabaviť s rodinou pri Adventure golfe.

Kto sa nebojí vody môže si vyskúšať rafting, hydrospeed alebo paddleboarding. Rafting je určený najmä pre ozajstných vychutnávačov adrenalínovej zábavy, ale v ponuke máme aj program pre rodiny s deťmi. Budete prekonávať prekážky ako skutoční profesionáli. Počas dvoch hodín sa naučíte zdolávať umelo vytvorené vodné prekážky s pomocou inštruktora. Ak si chcete poriadne zajazdiť na divokej vode, ste na tom správnom mieste. Jedinečným zážitkom je jarný splav najkrajšej rieky v SR – rieka Belá. Pre menšie deti máme v ponuke dobrodružný splav rieky Váh.

Aktivity v zime

PSIE ZÁPRAHY

Neopakovateľný zážitok z jazdy na saniach ťahaných psím záprahom si môžete vychutnať aj Vy. Na chvíľu sa stanete „musherom“ a sibírski Husky sa stanú vašimi kamarátmi. Naučíte sa o záprahoch, pracovať so psami a zažijete atmosféru ďalekého severu. Atrakcia je vhodná pre každého, kto má rád prírodu, hory a krásne psy.

 

PÁTRANIE V LAVÍNE

Zimná aktivita s profesionálnym horským vodcom. Naučíte sa niečo o lavínach a prakticky si vyskúšate vyhľadávanie s lavínovými prístrojmi a sondami. Vhodné ako samostatná aktivita, súťažné stanovište, alebo ako jedno stanovište v rámci fun-atrakcií.

 

ŠTVORKOLKY

Ak ste fanúšikom jazdy na terénnych štvorkolkách ponúkame vám ju aj v zime. Jazda v zime má svoje špecifiká a zvláštnosti. Budete driftovať ako skutočný profesionáli. Pre firemné eventy sú vhodné jazdy zručnosti, ktoré nie sú náročné na priestor a vystrieda sa pri nich veľký počet účastníkov.

 

FUN – ATRAKCIE

Ponúkame množstvo originálnych súťaží a netradičných disciplín ako doplnok k firemným akciám a  rôznym eventom. Výber a množstvo súťaží pripravíme podľa Vašich predstáv , počtu účastníkov a ich zloženia.

ATRAKCIE: big foot, šerpov pochod /snežnice/, strelecké atrakcie, pátranie v lavíne, sánkovačka a ešte oveľa viac…

 

SNOW TOOLS

Pripravíme Vám sánkovačku na ktorú tak skoro nezabudnete. Vráťte sa s nami do detských čias.  Okrem tradičných sánok si môžete vychutnať kopec na airboarde, snowtubingu alebo nafukovacom kanoe.

 

CURLING

Curling je olympijský šport, ktorého kolískou je Škótsko. Je to hra, ktorá sa hrá na ľadovej ploche,  ktorá je na koncoch zakončená farebnými kruhmi, podobnými terču. Každý tím má sadu kameňov farebne odlíšených od kameňov súpera a špeciálne metličky. Aj keď to tak na prvý pohľad nevyzerá, ide o veľmi spoločenský šport.

 

LASEROVÁ STRELNICA

Vyskúšajte si aj Vy moderný a úspešný šport – zimný biatlon. Pripravíme trať a strieľať budete z  laserových pušiek. Bežeckú časť môžete absolvovať na lyžiach, snežniciach alebo bez nich.

 

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov