Domov KONGRES: Hotel Demänová****

KONGRES: Hotel Demänová****

Chcete usporiadať kongres a máte špecifické požiadavky, preferujete kino sedenie alebo vám viac vyhovuje školské sedenie? V hoteli Demänová všetko prispôsobia vašim predstavám. Ponúknu vám konferenčné priestory s možnou kapacitou až 220 osôb.

Catering pre všetky akcie dokáže zaistiť kuchyňa pod vedením nášho šefkuchára Ľubomíra Macíka. Poradia vám a navrhnú menu na mieru, presne pre vašu akciu, pretože výber vhodného jedla je kľúčom k úspechu.

Ponúknite svojim obchodným partnerom alebo svojim zamestnancom jedinečnosť.

Hotel Demänová poskytuje 23 útulne zariadených izieb. Na výber máte zo štyroch druhov izieb, Standard až Prezidentská suita Prezidentskú suitu. Hotelový wellness poskytuje široký výber na troch podlažiach s maximálnou kapacitou 30 osôb. Na najnižšom podlaží nájdete privátnu saunu a masérske procedúry. Plavkový sektor na prízemí, vhodný aj pre deti, s perličkovým bazénom s teplotou vody 34°C, oddychovým priestorom a parnou saunou s teplotou 45°C. Na hornom poschodí, nuda poschodí, objavíte fínsku parnú saunu s teplotou 88°C, kombinovanú bylinkovú saunu s 55°C a vonnými esenciami.

Humno Demänová

Impozantná sála s modernými prvkami vytvára príjemné prostredie, kde bude každá vaša pracovná či spoločenská udalosť korunovaný úspechom. Vďaka štedrému priestoru s rozlohou 310m2 vám Humno ponúka rôzne typy sedenia s kapacitou až 220 osôb.

Hotelová kongresová miestnosť

Je stavaná na firemné školenia, rokovania, semináre, meetingy, workshopy a iné, pretože každá akcia má svoje špecifiká a trochu odlišné potreby a požiadavky. Naša kongresová miestnosť nachádzajú sa sa priamo v hoteli Vám poskytne zázemie pre 50 ľudí.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov