Domov Bicyklom po Slovensku – Podbanské

Bicyklom po Slovensku – Podbanské

Pri Grand hoteli Permon**** nájdete požičovňu bicyklov, kde máte na výber kvalitné horské bicykle alebo špičkové elektrobicykle. Profesionálny personál Vám ochotne poradí pri výbere správneho bicykla a nastaví Vám ho na mieru.

Zapožičanie prilby grátis je samozrejmosťou. Ak plánujete cyklotúru s rodinou, radi Vám zapožičajú detskú sedačku alebo špeciálny vozík pre dieťa za bicykel, vďaka ktorému bude výlet na bicykli pre Vaše ratolesti príjemným zážitkom. K dispozícii sú aj detské horské bicykle a e-biky.

Tichá a Kôprová dolina ležia na hranici Západných a Vysokých Tatier, ich údoliami vedú asfaltové cestičky ako stvorené pre bicykle a oddych v prírode s deťmi, rodičmi, kamarátmi.

Obľúbená trasa vedie priamo z Podbanského cez Kôprovú dolinu ku Kmeťovmu vodopádu. Ide o najvyšší vodopád na Slovensku – tvorí ho sústava menších kaskád a až v závere sa naplno ukáže ako niekoľkokrát lomený. Najkrajšie trasy Liptova a Tatier, a aj tie menej známe, si môžete vychutnať aj v spoločnosti sprievodcu, ktorého si môžete objednať za poplatok.

Prosím, pre zobrazenie videa, akceptujte cookies pre marketing.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Kde sa ubytovať v blízkosti:

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov