Domov Reštaurácia Magdaleny Zai

Reštaurácia Magdaleny Zai

Kráľovsky oddychovať a kráľovsky jesť. Hradná kuchyňa vás presvedčí o tom, že už prvé sústo z taniera v Reštaurácii Magdaleny Zai dokáže splniť všetky vaše gurmánske sny.

Reštaurácia Magdaleny Zai je miesto, kde okrem histórie ochutnáte aj výborné jedlo pripravené s nekonečnou láskou a maximálnym rešpektom ku kvalite. Z prvotriednych surovín a čerstvých ingrediencií vám vytvoria zdravé a chutné pokrmy, ktoré ulahodia aj náročným gurmánom. Reštaurácia kladie dôraz predovšetkým na používanie lokálnych surovín a sezónnych produktov, ktoré sú základom poctivej domácej kuchyne. Nevarí bežne historické jedlá, pretože rozmanitosť stravy, akú v dnešnej dobe gastronómia ponúka v stredoveku neexistovala.

V ponuke bývajú “klasiky” kráľovského dvora ako kačka či jeleň. Selekcia sladkého sa vyznačuje predovšetkým naším ikonickým Dezertom Magdaleny Zai – v tvare hradnej veže. Nechajte sa presvedčiť a príďte si vychutnať pokrmy, v ktorých sa prelína tradícia s modernou gastronomickou inováciou.

Medzinárodná a domáca kuchyňa je doplnená vínnou kartou so širokou ponukou kvalitných vín zo slovenskej a zahraničnej produkcie. Nechajte si odporučiť víno k vášmu pokrmu a povzneste váš gurmánsky zážitok do kulinárskeho neba. Jedálny lístok je pravidelne aktualizovaný podľa momentálnej ponuky a ročného obdobia.

Počas teplých letných dní vás poteší rozsiahla prekrytá terasa s výhľadom do zámockého parku. Terasa poskytuje príjemné posedenie v zelenom prostredí, ktoré inšpiruje všetkých, ktorí hľadajú pokoj a únik od moderného uponáhľaného sveta. V zimnom období je zaujímavou náhradou terasy koridor pri reštaurácii.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov