Domov Reštaurácia Magdalena Zai, Grand Castle

Reštaurácia Magdalena Zai, Grand Castle

10% ZĽAVA na jedlá a nápoje z jedálneho lístka

 

 

Zľava je poskytnutá z celého účtu. Liptov Region Card je potrebné preukázať pri objednávke, pred platbou.

Reštaurácia Magdalena Zai

Skutočne poctivá a exkluzívna gastronómia v prostredí gotického hradu a renesančného kaštieľa, ktorá zabrnká na vašu gurmánsku, ale aj estetickú strunku. Vychutnajte si romantiku so zážitkovou večerou pri sviečkach v blízkosti krbu, či sezónne špeciality v historických priestoroch reštaurácie, ktorá nesie vznešené meno dávnej hradnej pani Magdaleny Zai. 

Kráľovsky oddychovať a kráľovsky jesť. Hradná kuchyňa, ktorá splní vaše gurmánske sny. Zahryznite sa do gastronomického neba a hodujte na mieste, kde dlhé roky večerala aj krásna grófka a jej manželia.

Reštaurácia Magdalény Zai je miesto, kde okrem histórie ochutnáte aj jednoduché pokrmy naservírované s aristokratickou pozornosťou. Nenájdete tu komplikovaný jedálny lístok, jedlá sú zostavené najmä zo surovín lokálne dostupných, aby boli čerstvé a nefalšované. Otvore svoje srdce tradičnej kuchyni popretkávanej elegantnou gastro inováciou, ktorá vaše chuťové bunky vezme na kráľovskú dovolenku.

Kulinárske umenie je dokonale doplnené vínnou kartou. Ponuka skvelých vín zahraničnej i národnej produkcie z unikátnej hradnej pivnice spraví z každého stolovania malý sviatok. 

Hradná reštaurácia s kapacitou až pre 60 hostí vás privíta v príjemnom prostredí, ktoré je ako stvorené pre spoločenské stretnutia či rokovania. Posedenie v salóniku s chlebovou pecou, rozjímanie pri pukotajúcom krbe počas dlhých zimných večerov v krbovom “foyer“ alebo letné snívanie na priľahlej terase s posedením v záhrade vás zahrnie kráľovskou intimitou prostredia.

čítať viac skryť

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia
34957

Plánovač Liptov