Domov Kalendár podujatí Hory Red Bull Jump & Freeze
Toto podujatie sa už skončilo

Red Bull Jump & Freeze

Všetci blázni na svah! ? Poskladaj svoj tím bláznov, zostrojte nezameniteľné sane, spustite sa dole svahom do ľadového bazéna a predveďte celej Jasnej, ako vyzerá poriadna zábava. Podujatie Red Bull Jump & Freeze sa 1. apríla po 20 rokoch vracia na Slovensko a ty pri tom nemôžeš chýbať. Registruj svoj tím ešte dnes.

Záujemcovia o nekonečnú slávu sa môžu prihlasovať do konca 19. februára 2023 cez tento odkaz. ⬅️ Ide o 2 až 4-členné tímy, ktoré musia predložiť popis svojho súťažného konceptu aj s náčrtom saní/vozidla a kostýmov, v ktorých sa spustia dole svahom. Odborná porota vyberie 20 najkreatívnejších nápadov, ktoré sa postavia na štart tejto legendárnej akcie. Ako to celé dopadne, to sa dozvieme na Deň bláznov pod Chopkom.

Zima bude iba účastníkom, ktorí to zaparkujú v bazéniku s ľadovou vodou. Odmena pre najlepších troch však stojí za to. Víťazi si rozdelia prize money až 3 500 €!

Chýbať nebudú ani hviezdni porotcovia, ktorí budú mať tú moc svojimi hlasmi rozhodnúť o šampiónoch Red Bull Jump & Freeze.

Na všetkých súťažiacich a divákov okrem unikátneho Dňa bláznov na svahu čaká aj veľkolepá afterpárty, na ktorú lyžiarske stredisko Jasná Nízke Tatry bude spomínať minimálne do ďalšej zimy!

Foto zdroj: © Vytautas Dranginis / Red Bull Content Pool

Plánovač Liptov