Toto podujatie sa už skončilo

Liptov Ride 2024

Skialp, freeride spolu s bikom, behom a kajakom? Všetko je možné! Vytvor tím ľudí a spolu vyhrajte tímové štafetové preteky Liptov Ride. 

Preteky uzatvárajú sezónu zimných športov ako skialpinizmus a freeridové lyžovanie a premosťujú a otvárajú letné športové disciplíny ako beh, bicykel a kajak.

Preteky sa uskutočnia v sobotu 13.4.2024. Pretekať sa bude v troch kategóriách, tím, dvojica a jednotlivec. Tím môže byť tvorený piatimi členmi, kde každý člen zastupuje práve jednu disciplínu. Pokiaľ si niekto trúfa zvládnuť viac ako jednu športovú disciplínu, tím môže mať aj menej členov. V kategórii dvojica je voľné rozdelenie jednotlivých disciplín medzi 2 pretekárov, v kategórii jednotlivec musí každý športovec absolvovať všetkých päť disciplín.

NEW: Tento ročník eventu so sebou prináša aj niekoľko noviniek:

  • zóna Lučky sa presúva na Bielu Púť,
  • skialpinistu a freeridera čaká nová trasa.

Ak sa necítiš na pretekanie, zaregistruj sa ako dobrovoľník a pomôž parádnej akcii! Ubytovanie zabezpečíme my a okrem skvelej zábavy ťa čaká aj malá odmena.

Detská zóna pre najmenších…

Detská zóna sa bude nachádzať v adrenalín centre na Areáli vodného slalomu Ondreja Cibáka. Bude pozostávať z 5 disciplín, ktoré budú lícovať s disciplínami hlavného preteku a budú vhodné pre menšie aj pre väčšie deti. Po absolvovaní všetkých disciplín čaká deti výber z množstva pekných vecných cien.

Všetky detičky pozývame na skvelé interaktívne predstavenie Kozliatka a vlk v podaní Divadielka Maťo. Príďte o 10:00 hod. k nám a zabavte sa s nami!

čítať viac skryť

Ideš pretekať? Rezervuj si ubytovanie u našich partnerov so zľavou: liptovride.sk/#ubytovanie

Pre viac info sleduj @liptov_ride.

Plánovač Liptov