Toto podujatie sa už skončilo

Liptov Ride 2023

Skialp, freeride spolu s bikom, behom a kajakom? Všetko je možné! Vytvor tím ľudí a spolu vyhrajte tímové štafetové preteky Liptov Ride. 

Preteky uzatvárajú sezónu zimných športov ako skialpinizmus a freeridové lyžovanie a premosťujú a otvárajú letné športové disciplíny ako beh, bicykel a kajak.

Preteky sa uskutočnia v sobotu 15.4.2023. Pretekať sa bude v troch kategóriách, tím, dvojica a jednotlivec. Tím môže byť tvorený piatimi členmi, kde každý člen zastupuje práve jednu disciplínu. Pokiaľ si niekto trúfa zvládnuť viac ako jednu športovú disciplínu, tím môže mať aj menej členov. V kategórii dvojica je voľné rozdelenie jednotlivých disciplín medzi 2 pretekárov, v kategórii jednotlivec musí každý športovec absolvovať všetkých päť disciplín.

NEW: Tento ročník eventu prináša okrem pridania kategórie dvojica aj zmenu v poradí disciplín ?? bike | skialp | freeride | beh | kajak ?

Ak sa necítiš na pretekanie, zaregistruj sa ako dobrovoľník a pomôž parádnej akcii! Ubytovanie zabezpečíme my a okrem skvelej zábavy ťa čaká aj malá odmena.

Ideš pretekať? Rezervuj si ubytovanie u našich partnerov so zľavou: liptovride.sk/#ubytovanie

Pre viac info sleduj @liptov_ride.

Prosím, pre zobrazenie videa, akceptujte cookies pre marketing.

Plánovač Liptov