Domov Wellness centrum Hotel Tri Studničky

Wellness centrum Hotel Tri Studničky

Wellness centrum Hotela Tri studničky ****

Vstúpte do oázy pokoja, oddychu a znovu nadobudnite harmóniu tela a duše. To všetko ponúka Boutique Wellness centrum, ktorý nájdete v Hoteli Tri Studničky**** v Demänovskej doline. Feng shui filozofia hotela je zvýraznená naším wellness centrom, kde vás čaká dokonalé uvoľnenie od stresov života nielen po fyzickej stránke.

Doprajte si dokonalý wellness pobyt v exkluzívnom Boutique Wellness. Nechajte sa hýčkať masážami a ošetreniami pre božský relax. Uvoľnite sa vo vírivke či saune, vychutnajte si západ slnka na prvej horskej pláži v Tatrách. Doprajte svojmu telu wellness výživu a zároveň sebe gurmánske pôžitky.

Vychutnajte si lúče zapadajúceho slnka z horskej pláže a popíjate lahodné wellness čaje či osviežujúce šťavy. Uvoľnite sa vo vírivke, v saune, oddýchnite si v relaxačnej miestnosti.
Precíťte svoju životnú energiu v celom tele. Vyberte si ošetrenie pleti, či masáž podľa želania, esenciálne oleje, aromaterapia, omladenie, regenerácia, uvoľnenie celého tela. Nezabudli sme ani na potreby pánskej pleti.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov