Domov KONGRES: Wellness Hotel Chopok

KONGRES: Wellness Hotel Chopok

Wellness Hotel Chopok **** sa so svojimi 2 kvalitnými kongresovými centrami PRASLIČKA a PLESNIVEC vyšplhal na špičku kongresovej turistiky na Slovensku.

Presuňte firemné stretnutia, konferencie či školenia zo studených zasadačiek do priestorov moderne vybavených kongresových sál s kapacitou 360 alebo 150 ľudí.

Teambuildingy vo Wellness Hoteli Chopok **** vám zvýšia pracovné nasadenie kvalitnými službami v malebnom prostredí Nízkych Tatier bez množstva automobilov, smogu či uponáhľaných ľudí.

V kongresovom centre PRASLIČKA nájdete najmodernejšie vybavenie potrebné pre obchodné či pracovné stretnutia od audiovizuálnej techniky, špeciálneho ozvučovacieho systému, cez dataprojektor a LCD monitory, po výstupy na tlmočnícku techniku   a organizovanie videokonferencií.
Špecialitou kongresového centra PRASLIČKA je prísun prirodzeného denného svetla do všetkých častí miestnosti s možnosťou zatemnenia. Kongresové centrum s rozlohou 316 m² a kapacitou 360 ľudí je možné podľa požiadaviek rozdeliť na 7 menších zvukotesných miestností.

Kongresové centrum PLESNIVEC ponúka priestor pre najrôznejšie druhy eventov pre 150 ľudí. S univerzálnym ozvučovacím systémom, dataprojektormi či bezdrôtovými mikrofónmi je najvhodnejším miestom pre organizovanie menších firemných akcií, rautov a recepcií, ako aj slávnostných večerí so zábavou na tanečnom parkete. Plne klimatizovanú miestnosť s viac ako 170 m² je možné rozdeliť na 3 plnohodnotné .

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov