Domov Koliba Bystrina

Koliba Bystrina

Koliba Bystrina je súčasťou areálu hotela Poľovník. V tejto reštaurácii a kolibe Vám ponúkame posedenie nielen v štýlovej atmosfére slovenskej koliby ale aj posedenie v príjemnom prostredí moderne zariadenej reštaurácie.

Počas letnej sezóny je k dispozícii letná terasa a pre Vaše malé ratolesti je v areáli prístupné detské ihrisko. S radosťou vám pripravíme pečené bravčové koleno a rebrá, či steaky na otvorenom ohni. Alebo vás oslovia bryndzové pirohy a hlušky z našej slovenskej kuchyne. Či dávate dávate prednosť jedlám z hydiny, rýb a iným našim špecialitám, toto všetko Vám s radosťou pripravíme.

V mesiacoch september – december každoročne ponúkame husacie hody. V jedálnom lístku nájdete husaciu polievku, pečenú hus, husaciu pečienku, domáce lokše a iné maškrty. V prípade záujmu vieme zabezpečiť cigánsku alebo ľudovú hudbu.

O Vaše pohodlie sa postará ochotný a ústretový personál, ktorý Vám veľmi rád spríjemní rodinné oslavy, posedenia s priateľmi, rôzne firemné akcie, prípadne svadobnú hostinu.

Jedálny lístok

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov