Domov Gopass Aréna Liptov

Gopass Aréna Liptov

Gopass Aréna Liptov je nová, moderná a multifunkčná, kultúrno-športová hala s výbornou lokalitou.

Gopass Aréna Liptov so svojou hracou plochou o rozlohe 1 900 m2, podlahovým kúrením, centrálnym ozvučením a plne klimatizovanými priestormi. Spĺňa tak všetky moderné požiadavky na prevádzkovanie širokého spektra halových športov.

  • Na svoje si prídu predovšetkým priaznivci tenisu, basketbalu, volejbalu, nohejbalu, sálového futbalu, bedmintonu, florbalu, stolného tenisu, ale aj modernej gymnastiky.
  • Multifunkčná športová hala je vďaka svojej vynikajúcej polohe, špičkovej vybavenosti a bezbariérovým prístupom ideálnym miestom na realizáciu veľkých športových podujatí, turnajov, ale aj firemných akcií, koncertov, teambuildingov a rôznych spoločenských udalostí.
  • Súčasťou ponuky je aj možnosť prenájmu cateringovej a kongresovej miestnosti pre 50 osôb, ktorá je vybavená dataprojektorom, plátnom a TV prijímačom.

Služby multifunkčnej haly doteraz využili okrem jednotlivcov – športovcov, aj moderné gymnastky MS SR. Na svoje si prídu fanúšikovia hudobných skupín popovej rockovej, či rapovej scény ale aj organizátori mnohých medzinárodných tanečných súťaží a veľkých výstav. 

Okrem obľúbeného športoviska sa Gopass Aréna Liptov vyznačuje aj kvalitným zázemím v podobe čistých a priestranných šatní s uzamykateľnými skrinkami a sociálnymi zariadeniami. Celková kapacita Liptov Arény je 230 miest na sedenie na hlavnej tribúne a 800 miest na sedenie na prenosnej tribúne.  Všetkým návštevníkom Gopass Arény Liptov je k dispozícií bezplatné parkovisko s kapacitou až 600 parkovacích miest.

Gopass Aréna Liptov disponuje aj Fitbarom, kde si športovci aj nešportovci môžu vychutnať kávičku alebo osvieženie po športovom výkone.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov