Laser games – indoorová atrakcia

Domov/Laser games – indoorová atrakcia

Laser games – indoorová atrakcia

Laser games – indoorová atrakcia

Príďte si vyskúšať Laser games (laserove hry), zabaviť sa s priateľmi alebo rodinou a posedieť si v príjemnom prostredí. Zahrať si môžete laser tag, laser maze, play dance, stolný futbal. Pre najmenších tu nájdete aj pekne zariadení detský kútik. Novinkou v našej laser aréne je aj ESCAPE room, v ktorej si preveríte logické myslenie, rýchle rozhodovanie a prídete na mnohé záhadné úlohy, ktoré táto miestnosť ponúka. Už teraz sa na Vás teší kolektív Liptov lasers.

V Escape room vás zavrieme do učiteľského kabinetu, odkiaľ sa dostanete len vtedy, ak  vyriešite niekoľko hádaniek a úloh. Riešite úlohy z viacerých predmetov, ako sú fyzika, chémia, literatúra, hudobná výchova, geografia a mnohých ďalších predmetov.

Vašou úlohou je dostať sa z kabinetu do 1 hodiny. Musíte odkódovať 11 zámok pomocou rôznych ukrytých nápovied a dostať sa ku kľúču. V prípade problémov sa môžete spojiť s personálom, ktorý Vám počas celej hodiny k dispozícii. Pokiaľ by sa Vám aj napriek pomoci nepodarilo z miestnosti uniknúť, samozrejme Vás ochotne vypustíme von.


Denne
14:00 - 22:00

Zľava s Liptov Region Card:

33 % ZĽAVA pri zakúpení 2 hier laser tag získava zákazník 3. hru navyše úplne zadarmo

VERNOSTNÝ PROGRAM

Pri uplatnení zľavy získavate 10 bodov!
Viac o vernostnom programe TU.

Kontakt

Revolučná 573/1 , 03105 Liptovský Mikuláš,


Zdieľanie
Simple Follow Buttons
Simple Share Buttons