Domov Fantázia Liptov

Fantázia Liptov

Najväčší zábavný tematicko-náučný park nielen pre dospelých, ale predovšetkým pre deti v srdci Liptova!

Vstúpte do sveta Fantázie, kde na vás čaká neskutočné množstvo zážitkov a zábavy. Park ponúka interiérové aj exteriérové atrakcie, expozície a oddychové zóny s občerstvením:

  • Liptovský Obor – Hlavná postava parku Fantázia ťa privíta vo svojom útulnom príbytku. Náš chlapec má ešte iba 10 rokov, ale už 10 metrov a 10 centimetrov. Nahliadni do Obrovej misy, z ktorej si práve vychutnáva svoje obľúbené halušky. Ale daj si pozor, aby ťa nenabral svojou veľkou lyžicou! Potom ochutnaj žinčicu z črpáka a nazri do zákutia pravej Liptovskej izby. Nájdeš v nej veľkú pec, na ktorej si práve pripravuje vajíčka a čaj. Všimni si aj jeho kyjak a obrovskú topánku, ktorá sa povaľuje niekde v izbe. Urob si fotku v kukučkiných hodinách, alebo v ráme jeho kuchyne. Spoločnosť mu robia ovečky z Liptovských pasienok. Umelci zo Spiša na tomto Obrovi pracovali neuveriteľných 15 000 hodín, ide o 5-násobnú zväčšeninu skutočného chlapca. Ide o najvyššiu sochu v interiéri na celom Slovensku a v Čechách.
  • Detské ihrisko – Chrobáčikovo – Zaži deň na lúke a staň sa na chvíľku chrobáčikom. Na Vaše ratolesti čaká lozenie po steblách tráv, stretnutie sa so slimákom, hadia šmýkačka, plavba v orechovej škrupinke, mravenisko a veľa ďalších dobrodružstiev. Nechajte Vaše deti vyblázniť sa v ihrisku s tematikou prírody a Vy si medzitým vychutnajte Vašu obľúbenú šálku kávy alebo chladený drink.
  • Hasiči – Buď hrdinom a staň sa hasičom. Hasiť oheň nie je žiadna sranda, ak máš odvahu, vyskúšaj si svoje sily. Mokré tričko snáď rodičov nenahnevá.
  • Železnica – Pozeraj si u nás vo Fantázii farebné vláčikové mestečko. Ide o jeden z najväčších modelov kompletného železničného koľajiska s pohyblivými vláčikmi a figúrami na Slovensku. Veľký model ponúka deťom, ale aj dospelým náhľad do mesta plného ulíc, budov, domov, áut a samozrejme, vlakov. Ktorý vlak sa ti páči najviac? Všimol si si aj malé blikajúce svetielka? Zameraj sa aj na ostatné funkčné, prepracované detaily na tomto modeli.

Zábavný park sa nachádza na okraji mesta Liptovský Mikuláš, čo je atraktívna poloha či už pre domácich alebo turistov prichádzajúcich z iných regiónov.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov