Toto podujatie sa už skončilo

Winter Jasná Opening

Otvorte zimnú sezónu 2022/2023 v Jasnej veľkolepo! Počas celého víkendu vás čaká super program a množstvo dobrej zábavy, príďte s nami privolať zimu do Jasnej! Rezervujte si svoje ubytovanie a vstupenky už teraz!

Počas prvého decembrového víkendu v Jasnej to bude žiť! Budeme otvárať novú lyžiarsku sezónu 2022/23 vo veľkom štýle s bohatým denným aj večerným programom, ktorý začne už od piatka 2. 12. 2022. V sobotu počas dňa sa skvelo zabavíte na Bielej Púti, kde sú pripravené Liptovské droby, medovníková chalúpka, zábavné aktivity pre malých aj veľkých, zabavíte sa nie len na svahu, ale aj v aprés-ski baroch. Priamo z Bielej Púte bude prebiehať živé vysielanie JOJ ŠPORT a stretnete známych športovcov a olympionikov ako: Petra Vlhová, Jakub Grigar, Robo Vittek, Danka Barteková, Klaudia Medlová, Michal Martikán a iní.

Program vyvrcholí v sobotu večer s veľkolepou párty WINTER JASNÁ OPENING – RAKÚSKY VEČER. Famózny DJ OTZI a jeho najväčšie lyžiarske hity ako Anton aus tirol a Hey baby roztancujú celú Jasnú! Celý deň a večernú show bude moderovať Marcel Forgáč, vystúpi aj DJ duo MALALATA a tí najlepší DJ`s ako DJ EKG, DJ JUST DAVE,  ktorí prinesú tanečnú explóziu a sexi tanečnice vo veľkolepých kostýmoch perfektne dotvoria atmosféru fantastického Winter Jasná Opening!


Vo VIP sekcii si budete môcť vychutnať tradičné rakúske gastropochúťky ako sú napríklad wiener schnitzel a užiť si typickú rakúsku atmosféru v Jasnej.

Slávnostné otvorenie lanovky Biela Púť – Priehyba

Súčasťou veľkolepého programu Winter Jasná Opening bude aj slávnostné otvorenie novej  kabínkovej lanovky Biela Púť – Priehyba. Môžete sa tešiť na jedinečnú svetelnú show, ktorou pokrstíme nádhernú modernú nástupnú stanicu lanovky A6. Súčasťou otváracieho ceremoniálu a pokrstenia lanovky bude aj nádherná ľadová socha, fotopoint, pri ktorom sa môžete odfotiť a odniesť si tak peknú spomienku z Jasnej.

Program – piatok 2.12.2022

20:00-24:00 – Crystal bar / Večerná párty s DJ

20:00-24:00 – Pošta bar / Večerná párty s DJ

Sobota – 3.12.2022 / denný program

10.00 – 15.00 / Biela Púť

 • moderuje Marcel Forgáč
 • odhalenie špeciálne na túto príležitosť vyrobeného ľadového fotopointu,
 • sprievodné športové aktivity,
 • nadupané hudobné sety,
 • skvelá aprés-ski zábava,
 • živé vysielanie JOJ ŠPORT priamo z Bielej púte,
 • stretnite známych olympionikov a športovcov: Petra Vlhová, Pavol Hurajt, Jakub Grigar, Martina Dubovská, Robo Vittek, Danka Barteková, Klaudia Medlová, Michal Martikán, Miro Lažo, Ľubo Sekeráš
 • ochutnávka liptovských drobov
 • medovníková chalúpka – špeciálna mini drevenička, ktorá je pokrytá sladkými medovníčkami. Chalúpka je výnimočná aj tým, že v sebe ukrýva krásny zrkadlový efekt, tzv, kaleidoskop, v ktorom sa môžete odfotiť. Ide o atrakciu z dielne Galéria Ilusia, ktorá sa nachádza v Liptovskom Mikuláši a nájdete v nej niekoľko optických a zrkadlových iluzií ale aj trickartových malieb.
 • zábava pre najmenších – maskoti
 • zábavné aktivity pre malých aj veľkých
Sobota – 3.12.2022 / večerný program

20:00-04:00 Happy End / DJ OTZI, Malalta, DJ EKG, DJ Just Dave, tanečnice

20:00-04:00 Crystal bar / VIP party s DJ

23:00-23:15  Nová lanovka A6 / slávnostné otvorenie novej lanovky

 

Vstupenky
online / prvých 100 vstupov online offline na mieste
PUBLIC vstup 20 € 29€ 39€ 45€
VIP vstup VYPREDANÉ 69€ 89€ 99€

Typ lístka PUBLIC zahŕňa vstup na párty Winter Jasná Opening do dolnej časti Happy End-u, vstup na slávnostné otvorenie lanovky Biela Púť – Priehyba.
Typ lístka VIP zahŕňa wellcome drink, vstup na párty Winter Jasná Opening do hornej časti Happy End-u, VIP párty s DJ-om v Crystal bare, pravé rakúske občerstvenie (viedenský rezeň a zemiakový šalát), vstup na slávnostné otvorenie lanovky Biela Púť – Priehyba.

Prosím, pre zobrazenie videa, akceptujte cookies pre marketing.

Plánovač Liptov