Domov Kalendár podujatí Water Silvester 2023 v Tatralandii

Silvester 2023 v Tatralandii

Silvestrovská párty v bazénoch až do skorého rána!

Najväčšia párty tohto roku? Jednoznačne v Tatralandii! Strávte poslednú noc tohto roku v plavkách a s exotickým drinkom v ruke. Nočné kúpanie s vodnými atrakciami, adrenalínovými toboganmi či pokojným saunovým svetom je pripravené a zábava zaručene graduje až do 3:00 hod. ráno.

Tanečným parketom sa stávajú bazény a jediným vhodným outfitom sú plavky a crazy silvestrovské doplnky. A keď párty, tak poriadna. Posledný deň roku príde obľúbený raper KALI a roztancuje vás svojím hitom Leto celý rok. K tomu non-stop diskotéka a krásne tanečnice, určite zaručia nezabudnuteľnú zábavu. Zabavíme sa pri bláznivých súťažiach či súboji pohlaví. A čo by to bol za Silvester, keby nebola tombola? Aj tohto roku je pripravená tombola s atraktívnymi výhrami.

Takže kto môže povedať, že bol počas Silvestra na tropickom ostrove? No predsa ten, kto silvestruje v Tatralandii. Teplota vzduchu garantovaná nad 30°C, živé tropické rastliny všade okolo, šnorchlovanie či surfovanie na dosah a pre ochladzujúcu Piňa Coladu stačí natiahnuť ruku k vodnému baru Barbados.

Cenník

Silvestrovská párty – predpredaj vstupeniek

Vstupenka
na Silvestrovskú párty 2023
(18.00 – 03:00 hod)
Dieťa
(do 6 rokov)
Dieťa
(6 – 12 rokov)
Junior
Senior
Dôchodca
Dospelý
Predredaj online na  www.gopass.travel
prvých 100 vstupeniek
GRATIS 15 € 29 € 29 €

– Deti do nedovŕšených 6 rokov v sprievode platiacej dospelej osoby majú vstup GRÁTIS! Maximálne 2 deti na 1 dospelú osobu.
– predpredajové ceny sú platné len na prvých 100 zakúpených vstupeniek
– Vstupenka na Silvester zahŕňa vstup Aqua ticket (10 bazénov, 6 šmýkačiek a toboganov, parkovanie, skrinku) a celovečerný silvestrovský program.

Plánovač Liptov