Domov Kalendár podujatí Rodiny s deťmi II. Nočné prehliadky hradu
Toto podujatie sa už skončilo

II. Nočné prehliadky hradu

Na známosť sa dáva, že Hrad a Kaštieľ v Liptovskom Hrádku znova otvára svoje brány na druhý ročník Nočných prehliadok a to už 25. a 26. augusta so vstupmi o 20:00 a 21:00.

Tešiť sa môžete na zmenený program, inovovanú trasu prehliadky, na Bielu Pani, na strašenie, či rozprávanie o povestiach spojených s hradom.

Okrem toho na vás čaká:

  • Od 12:00 do 20:00 malý remeselný jarmok v Podhradí, kde vám svoje umenie predvedú, alebo ukážu rôzny miestny remeselníci ?
  • Od 19:00 do 22:00 vás zabaví aj veštica Žofia, pri ktorej si budete môcť nechať zábavným spôsobom vyložiť svoju budúcnosť ?‍♀️

Vstupné na Nočné prehliadky je 7€ pre dospelú osobu, 5€ je zľavnený lístok (deti od 6 do 17 rokov; seniori 60+). Deti do 5 rokov (vrátane) majú vstup zdarma. Vzhľadom na program prehliadky odporúčame vstup deťom nad 10 rokov ☺️

Rezervácia vstupeniek nie je povinná, ale odporúčame si ju vytvoriť pomocou mailovej adresy roman@hradliptovskyhradok.sk, keďže vo večerných hodinách je pohyb v hrade obmedzený a maximálna kapacita jednej prehliadky bude 60 osôb. V prípade väčšieho záujmu budú pridané vstupy, preto je lepšie vytvoriť rezerváciu.

Tešíme sa na vašu návštevu na Hrade a Kaštieli v Liptovskom Hrádku!

Kde sa ubytovať v blízkosti:

Plánovač Liptov