Domov Halloween v Tatralandii
Toto podujatie sa už skončilo

Halloween v Tatralandii

Netradičná výzdoba, originálne umelecké diela a škola hrou. Zažite Halloween v Tatralandii už po tretíkrát od septembra do decembra.

IQ park a Škola zábavy

Areál Tatralandie bude aj túto jeseň v halloweenskom šate a opäť bude ponúkať nezabudnuteľné zážitky. Plávanie v čírej, či morskej vode pod palmami, jazdenie na toboganoch alebo surfovanie v Surf Waves Tatralandia a to všetko spestrené Halloweenskymi dekoráciami, sochami a originálnymi umeleckými dielami.

Už po tretíkrát privíta Tatralandia svojich návštevníkov s originálnou halloweenskou výzdobou. Po mexickej svadbe kostlivcov spred dvoch rokov a minuloročných krstinách ich syna Raffaelita, prichádza moment, keď malý kostlivec dorástol do školopovinného veku a nastal čas učiť sa. Lenže Raffaelito chodí do inej školy – halloweenskej, s netradičnými školskými predmetmi a v exotickom prostredí aquaparku.

Poďte spolu s ním zažiť Školu zábavy, ktorá učí inak a úplne iné predmety. Prostredníctvom originálnych pohyblivých sôch si na vlastné oči vyskúšate ako v aquaparku vyznejú kombinácie farieb, fungujú chemické procesy, znejú hudobné tóny alebo ako v praxi naozaj funguje Archimedov zákon. Pri bazénoch stojí odvážny profesor chémie Hydrogénius, ktorý svojimi pokusmi neúnavne hľadá elixír večnej krásy. Príďte sa s ním odfotiť. K tomu veselé víkendové animácie a zaujímavá detská hra ukážu, že učenie môže byť aj zábava.

Kde jesť a piť v blízkosti:

všetky miesta kde jesť a piť

Aktivity a relax v blízkosti:

všetky zážitky a relax