Domov Šport a zážitky

Trávte dovolenku a voľný čas aktívne. V Pavčinej Lehote je vám k dispozícii viacúčelový tenisový kurt a to s využitím na tenis, nohejbal, bedminton a iné loptové hry. Povrch je umelý trávnik – rýchly povrch.

Tenisový kurt sa nachádza v Pavčinej Lehote č. 11 pri ubytovaní Apartmány Nízke Tatry, s.r.o. na konci obce, v tichom prostredí a je určený pre širokú verejnosť a pre ubytovaných hostí.

Gothal je multifunkčný rodinný areál, ktorý poskytuje množstvo športovo-relaxačných aktivít v priľahlom komplexe Vodného sveta a jeho okolí: športové aktivity ako napríklad fitness s lezeckou stenou, tenis, bedminton, workout ihrisko, bowling, detský kútik, 2 detské ihriská, požičovňu e-bajkov a klzisko v zimnej sezóne, víkendové animácie či neďalekú Ferratu Dve veže. Nájdete tu ubytovanie v chalupách či penziónoch a poctivú domácu kuchyňu v Kolibe Liptov.

JL aréna je tréningová hokejová hala v Liptovskom Mikuláši, ktorá nesie názov úspešného slovenského reprezentačného brankára Jána Laca. Organizujeme verejné korčuľovanie, korčuľovanie s hokejkou a pukom, školu korčuľovania s trénermi a tiež tréningy pre hokejových hráčov. K dispozícii pre vás máme vlastnú požičovňu korčúľ a hokejovej výstroje.

Klzisko JL aréna pozýva všetkých, ktorí si chcú užiť zábavu na ľade. Ak radi korčuľujete, príďte s celou rodinou na verejné korčuľovanie, kde sa môžete pokorčuľovať na upravenej ľadovej ploche o rozmeroch 56 x 26 m. K dispozícii je vám šatňa na prezlečenie, pomôcky na učenie korčuľovania a požičovňa korčúľ či prilieb. Zohriať sa môžete na káve, alebo čaji v presklenom bare s výhľadom na klzisko.

Splňte si svoj sen o lietaní!

V presklenej letovej komore o priemere 4,3 m a výške neuveriteľných 14 m prúdi vzduch rýchlosťou až 270 km/h. Zažite pocit zoskoku z lietadla z výšky 4 000 m. Nepotrebujete predchádzajúce skúsenosti, ani špeciálnu fyzickú zdatnosť. Lietate v bezpečnej výške a pod neustálym dohľadom skúsených inštruktorov.

Balíček „HURRICANE“
  • Odporúčame
  • Adrenalínový taxík
  • Pre 1 osobu
  • 3 min. letového času (2 vstupy)
  • Inštruktor a zapožičanie výstroja
Balíček „HURRICANE L“
  • Adrenalínový taxík
  • Pre 1 osobu
  • 6 min. letového času (3 vstupy)
  • Inštruktor a zapožičanie výstroja

Prečítajte si blog o Hurricane Factory.

Vyskúšajte dynamický šport, ktorý vyžaduje postreh, obratnosť a taktiku. Penzión Squash vám ponúka dva squashové kurty značky ASB s certifikátom Svetovej Squashovej Federácie. Po športovom výkone sa môžete osviežiť v bare s posedením na letnej terase. Penzión sa nachádza v tichej zóne v centre mesta Liptovský Mikuláš a okrem športu a občerstvenia, ponúka ubytovanie v moderne zariadených izbách a apartmánoch.

Plánovač Liptov