Domov Zelené lode

Zelené lode

SOLÁRNY KATAMARAN…nekonečný dojazd za slnečného dňa

1000 Hodín! bez nabíjania zo siete, úplne zadarmo!

Náš ekologický solárny katamaran SOLLINER bol uvedený na trh v októbri 2014 a odvtedy absolvoval viac ako 1000 hodín plavieb, prekonal vzdialenosť viac než 8000km. Dnes sa plaví na jazerách, riekach a otvorených vodách všade po svete. Prináša vysokú kvalitu prevedenia so stovkami hodín plavieb.

FUNKČNOST A JEDNODUCHOSŤ

Katamaran SOLLINER je ľahko ovládateľný, spoľahlivý, ekologický a nákladovo efektívny (plavíte sa na slnečnú energiu). Multifunkčný kokpit s kapacitou až 10 dospelých osôb (veľký gauč v tvare U s rozkladacím stolom a samostatným priestorom na opaľovanie) Vám poskytne rôzne možnosti trávenia voľného času. Každé sedadlo v katamarane Vám umožňuje vychutnať si nádherné panoramatické výhľady všade okolo Vás. Výškovo nastaviteľné sklápanie pevnej strechy so solárnymi panelmi je dokonalý úkryt pred slnkom alebo dažďom a zároveň chráni kokpit počas plavby resp. dokovania/ parkovania. Dobíjací systém umožňuje plavit’ sa komfortne a v tichosti s rýchlosťou až 12 km/h (6,5uzla).

EKO-TECHNOLÓGIA A VYSOKÁ KVALITA

Náš solárny katamaran SOLLINER je skvelý pre každého, kto sa rozhodne stráviť príjemné chvíle na tvorených vodách v spoločnosti rodiny, priateľov alebo obchodných partnerov. Náš produkt je perfektný mix moderného dizajnu, najvyššej kvality použitých materiálov a najviac spoľahlivými eko-technologickými riešeniami.

V ponuke máme VYHLIADKOVÉ PLAVBY a RYBÁRSKE VÝLETY

K dispozícii máme 2 lode Čiernu (jediná loď na svete s maximálnou výbavou) a Modro-bielu, kapacita lodí je 10 osôb. Lode máme s možnosťou zakapotovania, teda plávame v každom počasí, bez hluku a znečisťovania prírody.

  • v prípade záujmu o plavbu alebo rybačku je potrebné objednať si loď aj so šoférom

Viac informácii o ZELENÝCH LODIACH nájdete na www.greanboats.sk

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Kde sa ubytovať v blízkosti:

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov