Domov Autocamping MaraCamping

Autocamping MaraCamping

Mara CAMPING LIPTOVSKÝ TRNOVEC, obľúbený kemping na brehu Liptovskej Mary. Liptovská Mara je najväčšou vodnou nádržou na Slovensku. Stala sa vyhľadávaným miestom pre milovníkov vodných i outdoorových športov. Ponúka dokonalé podmienky pre jachting a windsurfing, možnosť rybolovu, vyhliadkové plavby loďou, cyklotúry, turistiku a veľa ďalších možností.

Mara Camping ponúka bývanie priamo na brehu slovenského mora. Na výber máte z rôznych typov ubytovania od luxusných chatiek, mobilných domčekov až po možnosť kempovania na trávnatej ploche s elektrickými prípojkami pre karavany, obytné automobily a stany.

Pri rezervácii online platí – čím skôr si rezervujete pobyt, tým je cena výhodnejšia. A tak neváhajte a vytvorte online rezerváciu u nás ešte dnes. 

Vybavenie

Cestujete karavanom po Slovensku? Alebo máte v kufri auta stan, mierite smerom na Tatry či Liptovskú Maru a premýšľate, kde sa zložiť? Či si chcete jednoducho požičať camping stany a ukázať deťom, aké je kempovanie v stane a čo obnáša tá správna stanovačka? Nech ste na ktorúkoľvek z týchto otázok odpovedali áno, Mara Camping je tým správnym miestom pre vás. Ponúkame rôzne možnosti kempovania – na trávnatej ploche s elektrickými prípojkami pre karavany, obytné automobily aj stany.

Stanovanie pri vode

Hľadáte stanovanie v Tatrách? Alebo sa pýtate sa, kde stanovať na Liptovskej Mare? Predsa u nás. Na stanovacie miesta máme vyhradenú upravenú trávnatú plochu s možnosťou napojenia na elektrinu. Čakajú vás aj príjemné spoločné sociálne zariadenia, kuchynka či práčka. Nezabúdajte, že najlepšia stanovačka na Slovensku je u nás – v Mara Campingu.

 

Požičovňa stanov

Už ste si vybrali miesto na stanovanie, a teraz je vaším cieľom ešte to hlavné – požičovňa stanov? U nás ju nájdete. Miesta na stanovanie v našom kempingu si môžete užiť aj v stanoch, ktoré si priamo u nás požičiate. Stan pre 2 osoby? Nech sa páči, požičajte si Stan Husky s nafukovacími posteľami, posteľnou bielizňou i uterákmi. Alebo uprednostníte stan pre 4 osoby? K Stanu Outwell získate okrem postelí, bielizne a uterákov aj predsienku so stolom a stoličkami. Neváhajte a príďte si užiť kempovanie v prenajatom stane u nás.

 

Karavany Liptovská Mara

Pýtate sa, kam s karavanom na Slovensku? Predsa k slovenskému moru – Liptovskej Mare. V našom kempingu máme vyhradených až 100 parciel pre karavany s možnosťou pripojenia na elektrinu, z ktorých si môžete vybrať tú, ktorá vám bude najviac vyhovovať. Pre náročnejších ponúkame aj špeciálne VIP miesta.

VIP miesto so všetkým, čo potrebujete

Radi si doprajete luxus? Pre stany i karavany ponúkame aj VIP miesta v špeciálnej časti kempingu s parcelami s pripojením nielen na elektrinu, ale aj na vodu či odpad.

VIP miesto s výhľadom na Liptovskú Maru

Chcete sa počas celého pobytu kochať výhľadom na Liptovskú Maru? Zaspávať pri pohľade na hladinu, zobudiť sa a hneď zazrieť jednu z najväčších slovenských priehrad? Doprajte si VIP miesto priamo pri vode s nádherným výhľadom aj na okolité hory.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov