Domov Reštaurácia Yell Cuisine

Reštaurácia Yell Cuisine

Nová reštaurácia v Ružomberku rozvoniava svoje priestory pre všetkých milovníkov jedla v modernej budove YELLPOINT na Bystrickej ceste. Skvelá dostupnosť budovy YELLPOINT s nadštandardným servisom robí z reštaurácie YELLCUSINE dokonalé miesto aj pre náročných hostí, ktorí radi spájajú prácu s jedlom.

Nadčasová reštaurácia YELLCUISINE ponúka svojim hosťom až 62 miest v štýlovo zariadenom interiéri a ďalších 24 miest na letnej terase.

O dokonalý zážitok z jedla sa postará tím profesionálnych kuchárov pod vedením šéfkuchára Miroslava Halama. Vytvorili tu špeciálne denné menu pod názvom “business lunch”, ktoré je dokonalým spojením kvalitného jedla s filozofiou reštaurácie – jedlo ako zážitok, aby ste zanechali skvelý dojem či už v očiach vašich obchodných partnerov alebo významných osôb vášho života.

V reštaurácii YELLCUISINE nájdete aj detský kútik a špeciálne detské menu.

Eventové priestory YELLPOINTU sú vďaka svojmu dokonalému architektonickému návrhu skvelým riešením pre organizáciu eventov, kongresov či výnimočných udalostí ako sú svadby, oslavy alebo rodinné stretnutia. Priestor ponúka viacero variant stolovania sedenia a využitia priestoru. Pri každej príležitosti sa snažia vytvoriť jedlo podľa vašich predstáv s citom pre detail.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

  1. Veľmi pekné miesto a chutné jedlo. Každý víkend s rodinou sem prichádzame, aby sme tu trávili čas a jedli.

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov