Domov NVB Invest, a.s. – Stará Zvonica

NVB Invest, a.s. – Stará Zvonica

Stará Zvonica je novovybudovaný areál situovaný na Liptovskej strane horského prechodu Čertovica medzi obcami Nižná Boca a Malužiná.

V rezorte nájdete skvelú reštauráciu, kde vám kuchári každý deň s láskou pripravujú vždy jedlá z čerstvých domácich surovín. Každé sústo na jazyku Vás prenesie naspäť v čase a vyčarí spomienku na nedeľný obed u starej mamy. V kuchyni uprednostňujú kvalitné potraviny, tradičné výrobky a chutné prísady, podporujú domáce slovenské výrobky z okolitých fariem. V nápojovom lístku taktiež nájdete pivo zo slovenského pivovaru Urpín, originálnu Kofolu a lahodné kvalitné víno z vinárstva Masaryk, ktoré v bežných predajniach nenájdete. Preto odporúčame ochutnať ho práve tu.

Stará Zvonica poskytuje  ubytovanie v 3 dvojlôžkových izbách a 5 apartmánoch. Celková kapacita ubytovania je 18 pevných lôžok a 14 prísteliek. Pokiaľ chcete bývať vo vlastnom karavane, je tu pre vás pripravených 10 karavanových miest s možnosťou elektrickej prípojky a napojením na pitnú vodu. V bezprostrednej blízkosti je návštevníkom k dispozícii samoobslužný objekt s plne vybavenou kuchynkou, oddelenými WC a sprchami s teplou vodou a domček s výlevkou.

Milovníci čerstvého pečiva zaručene ocenia obchodík s chrumkavým domácim chlebíkom, voňavým sladkým alebo slaným pečivom z našej pekárne či lokálnymi mliečnymi a mäsovými výrobkami z okolitých fariem. O ranné potešenie z čerstvého chutného pečiva sa každý deň starajú šikovní pekári, ktorí čerstvé pečivo pečú nie len ráno, ale počas celého dňa.

Okrem oddychu v krásnom prostredí rezort ponúka aj možnosť aktívneho spoznávania krás Liptova no na bežnom bicykli sú tieto krásy pre mnohých nedostupné. V Starej Zvonici nájdete požičovňu e-bikov a tak si tieto krásy môžete prehliadnuť aj inak, ako po vlastných. Pre tých, ktorí obľubujú pasívny oddych je pripravená saunu s oddychovou miestnosťou a vonkajšou kaďou s teplou vodou, ktorá je ako stvorená pre chvíle oddychu či romantický kúpeľ pod hviezdami. Pre najmenších je k dispozícii detské ihrisko s preliezkami, šmýkačkami, hojdačkami, pieskoviskom či trampolínou. Deti určite potešia aj zvieratká z Gazdovského dvora.

Fotogaléria

Opíšte nám svoj zážitok

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto stránka je chránená testom reCAPTCHA a spoločnosťou Google.
Ochrana súkromiaZmluvné podmienky

Podujatia v blízkosti:

všetky podujatia

Plánovač Liptov